Justin Bieber chce zagrać George'a Michaela. Już zrobił w tym kierunku pierwszy rok

Katarzyna Mordalska 13.01.2017
Justin Bieber
Fotografia: East News

Kanadyjski piosenkarz stwierdził, że nadaje się do tej roli idealnie. Tymczasem nie ma jeszcze oficjalnych planów powstania filmu.

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku, więc jest jeszcze dość wcześnie na przedstawianie przez twórców planów przenoszenia historii jego życia na ekran kinowy. Justin Bieber jednak chciałby być o krok przed innymi i na wszelki wypadek już szuka sprzymierzeńców swojego pomysłu wcielenia się w kultową postać świata muzyki.

Idol nastolatek podobno już prowadzi rozmowy z przedstawicielami Hollywood w sprawie ewentualnego angażu. Jak podaje między innymi portal Aceshowbiz.com, młody artysta stara się przekonać ich do obsadzenia go w główniej roli filmu o George'u Michaelu, o którego powstaniu z dużą dozą prawdopodobieństwa można przesądzić. Pozostaje jedynie kwestia terminu rozpoczęcia prac.

W 2005 roku o George'u Michaelu powstał film dokumentalny. To nieco ponad 1,5 godziny uczty dla fanów artysty. Produkcja opowiada o początkach kariery piosenkarza, począwszy od występów z grupą Wham!, aż do jego solową działalność. "George Michael: Inna historia" zdradza widzom nawet tak intymne fakty z życia, jak aresztowanie za seks w toalecie. Opowieści samego artysty zostały uzupełnione jego największymi hitami muzycznymi i nagraniami z koncertów. W filmie wystąpili także inni znani artyści, jak między innymi John Elton czy Mariah Carey.

George Michael
Fotografia: East News

Uważa, że ma warunki

Justin Bieber swoją propozycję miał motywować tym, że w jego ocenie bardzo przypomina George’a Michaela z czasów, kiedy był członkiem grupy Wham!. Ewentualne podobieństwo, o którym trudno jednoznacznie przesądzić, to jedna kwestia. Pozostaje zawsze druga, dotycząca umiejętności aktorskich, a tych piosenkarz nie miał okazji zbyt często prezentować.

W 2009 roku Justin Bieber zagrał w filmie "School gyrls", gdzie wcielił się w postać samego siebie. Widzowie mogli go także zobaczyć w takich produkcjach, jak "Faceci w czerni 3", gdzie zagrał epizod i nie był wymieniony w czołówce, czy "Zoolander 2", gdzie ponownie zagrał samego siebie. Wystąpił też gościnnie w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

Justin Bieber jako aktor nie ma jednak na swoim koncie żadnej głównej roli. Czas pokaże, czy jego propozycja zostanie pozytywnie odebrana przez twórców z Hollywood.

George Michael
Fotografia: East News
Justin Bieber
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów