Jurorzy powiedzieli jej, że za mało się uśmiecha. Riposta? "Kobiety na całym świecie biją brawo"

Emilia Klima 10.05.2017
Idealna riposta Simone Biles
Fotografia: ABC

Simone Biles nie lubi, gdy ktoś próbuje zmusić ją do uśmiechu. 

Simone Biles w mediach zaistniała dzięki fenomenalnemu występowi na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, na których zdobyła cztery złote medale. Popularność gimnastyczki zaowocowała zaproszeniem do amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak można było się spodziewać, na parkiecie radzi sobie bardzo dobrze, ale jurorzy od początku wytykają jej, że za bardzo dąży do perfekcji, na czym cierpi emocjonalny odbiór występów. Ich zdaniem powinna trochę bardziej "wyluzować" i cieszyć się tańcem.

W ostatnim odcinku Simone zatańczyła energetycznego foxtrota, za którego zebrała mieszane noty. Sędziowie pochwalili jej technikę, ale w występie znów zabrakło im emocji.

Masz taką niesamowitą energię i piękny uśmiech, ale wszystko to znika, kiedy wchodzisz na parkiet. Chciałabym zobaczyć u ciebie więcej emocji - powiedziała jedna z jurorek.

Simone uwag słuchała w skupieniu potakując na niektóre słowa. Jej cierpliwość skończyła się, gdy uśmiech spróbował na niej wymusić prowadzący show.

Czekałem, aż zareagujesz uśmiechem na któryś z komplementów, ale się nie doczekałem - zwrócił się w jej stronę.

Simone miała dla niego idealną ripostę.

Uśmiechanie się nie wygrywa ci złotych medali - powiedziała.

Simone Biles
Fotografia: Simone Biles

Bohaterka internetu 

Riposta gimnastyczki szybko rozniosła się w mediach społecznościowych, a internauci nie kryli rozbawiania sytuacją i podziwu dla Simone. Z jej reakcją szczególnie utożsamiły się te fanki, który nie znoszą, gdy mężczyżni mówią im, że są piękne, ale powinny częściej się uśmiechać. Twitter zalała fala podziękowań dla Simone.

Kobiety na całym świecie biją teraz brawo Simone. Mistrzyni!

Nie mogę przestać się śmiać. To najlepsza riposta na świecie! - komentowały internautki na Twitterze. 

Najbardziej absurdalne w całej tej sytuacji jest to, że internauci podczas igrzysk pokochali Simone Biles właśnie za jej energię, ciepłą osobowość i piękny uśmiech. Może po prostu świat powinien pozwolić Simone uśmiechać się wtedy, kiedy ma na to ochotę. Wiemy, że potrafi robić to bardzo dobrze ;-)

Simone Biles
Fotografia: Simone Biles
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów