Julianne Moore zabrała na ściankę 15-letnią córkę. Nastolatka zachwyca urodą

Katarzyna Leszczyńska 16.11.2017
Julianne Moore
Fotografia: EAST NEWS

Aktorka świętowała w gronie rodziny i przyjaciół.

Aktorka Julianne Moore ma dobrą passę. Gwiazda znana m.in. z „Igrzysk Śmierci” w tym roku wystąpiła aż w trzech produkcjach, z czego dwie to absolutne hity. Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać ją w filmie „Kingsman: Złoty Krąg”, a obecnie w kinach grana jest komedia „Suburbicon”, w której również wcieliła się w jedną z głównych ról. Nic dziwnego, że w związku z tym często pojawia się na różnych imprezach.

Ostatnio wzięła udział w wydarzeniu Film Benefit, które co roku organizowane jest przez nowojorskie muzeum sztuki nowoczesnej MoMA. Aktorka została wyróżniona jako ważna postać związana z amerykańskim przemysłem filmowym. Tym samym dołączyła do elity gwiazd hollywoodzkiego kina, m.in.: Toma Hanksa oraz Quentina Tarantino.

Impreza zazwyczaj odbywa się w kręgu kameralnym. Dlatego też Moore zdecydowała się pojawić na niej z córką i mężem oraz przyjaciółmi, m.in.: Kristen Stewart i Elizabeth Banks. Córka Moore, 15-letnia Liv Freundlich, pozowała u boku rodziców na ściance ozdobionej zielonymi liśćmi. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest bardzo podobna do sławnej matki. Jak wygląda?

Julianne Moore z córką i mężem
Fotografia: EAST NEWS
Julianne Moore i Liv Freundlich
Fotografia: Instagram/Liv Freundlich
Liv Freundlich i Bart Freundlich
Fotografia: Instagram/Liv Freundlich
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów