Julia Wróblewska rzuciła dzienne studia? Aktorka opowiedziała w wywiadzie, co dalej z jej edukacją

Łucja Siennicka 25.10.2019
Julia Wróblewska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wróblewska opowiedziała o swoich studiach. Aktorka ze względu na zobowiązania zawodowe musiała zmienić tryb nauki. W wywiadzie opowiedziała, na czym się skupia. 

Julia Wróblewska jest 21-letnią aktorką. Karierę zaczynała, gdy była małym dzieckiem. Obecnie jest najbardziej znana z takich produkcji jak "M jak miłość" czy "Tylko mnie kochaj". Jakiś czas temu Julka rozpoczęła dzienne studia, teraz wyznała, że przeszła na studia zaoczne. W jednym z wywiadów wytłumaczyła, skąd taka decyzja. 

Julia Wróblewska szczerze o studiach

Julia Wróblewska jakiś czas temu zdecydowała się pójść na studia. Celebrytka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradziła, jakie to dla niej przeżycie. Julka wyznała, że bardzo lubi swój uniwersytet oraz znajomych ze studiów.

Dodała również, że zrezygnowała z dziennego studiowania na rzecz studiów zaocznych. Powiedziała, że to ze względu na obowiązki i pracę. Wróblewska zapewnia, że dobrze sobie radzi na roku i studiowanie jest dla niej przyjemnością.

Julia dodała, że jej zdaniem studia są ważne w życiu. 

Ja nie chciałam iść na studia tylko po to, żeby iść. Dlatego zrobiłam sobie rok przerwy dwa lata temu i wydaje mi się, że dobrze zrobiłam - powiedziała w wywiadzie dla przeambitni.pl.

21-latka mówi, że dzięki temu odkryła, co chce robić w przyszłości. Wybrała studia związane z kulturą hiszpańską i językiem hiszpańskim.

A wy uważacie, że studia są ważne?

Zobacz także: Sara Boruc pozuje w kontrowersyjnych i bardzo drogich butach. Fani: "To gumiaki czy trumniaki?"

Sprawdź, z którą polską gwiazdą mógłbyś pójść na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów