Julia Wróblewska o hejcie po śmierci Woźniaka-Staraka. "Miałam łzy w oczach"

Julia Wróblewska o hejcie.
Fotografia: instagram.com @juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska opowiedziała o tym, co najbardziej ją poruszyło, gdy zginął Piotr Woźniak-Starak. Aktorka mówi, że miała łzy w oczach.

Julia Wróblewska, podobnie jak wiele innych gwiazd, mocno przeżyła śmierć znanego producenta Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka zwróciła uwagę na hejt, jaki wylał się w internecie po tragedii. W rozmowie z "Wideoportalem" przekazała, że niektóre komentarze ją wręcz przeraziły.

Julia Wróblewska o hejcie

Gwiazda serialu "M jak miłość" podkreśla, że miała łzy w oczach podczas czytania niektórych okrutnych komentarzy. Sama niejednokrotnie doświadczyła hejtu, więc mogła sobie wyobrazić, co przeżywa osoba, w którą jest on skierowany.

Jak widziałam to, co było tam napisane, to sama miałam łzy w oczach (...) To się roznosiło, to było jak wirus. Tego się nie dało usunąć, zatrzymać. To jest okrutne. Ja, jak widziałam to, co było tam napisane, to sama miałam łzy w oczach. Byłam przerażona, że ludzie aż taką granicę przekroczyli w internecie. Czy powiedzieliby to tej kobiecie prosto w twarz? Co za ekranem nie upoważnia ich do tego. Po drugiej stronie jest czująca osoba, która cierpi.

Julia wyraźnie wskazuje, że powodem tak nienawistnych komentarzy jest wewnętrzna frustracja hejtera.

Biorąc to psychologicznie, to jest wylewanie frustracji, która jest w nas w środku. Czasami nie ma gdzie jej wylać i na kogo. Trudno jest to zrobić na żywym człowieku, więc to jest taki półśrodek. Zrobić to innemu człowiekowi, ale jednocześnie nie ponosząc konsekwencji. Ludzie wylewają swoją frustrację, próbując obniżyć innych, żeby oni się poczuli gorzej, żeby oni mogli poczuć się lepiej. I to nie jest dobry sposób na wylewanie swoich nerwów - mówi aktorka w rozmowie z "Wideoportalem".

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragiczne w wypadku na jeziorze Kisajno. Celebryci oraz fani producenta filmowego okazywali wsparcie rodzicom Piotra oraz jego żonie Agnieszce Woźniak-Starak.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu „Ukryta gra”

Julia Wróblewska od lat gra w serialu "M jak miłość". Sprawdź, jak dużo o nim wiesz.

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów