Julia Wróblewska przyznała, że ma depresję! Pokazała cały plik leków

Poważna Julia Wróblewska w szarej sukience
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Z depresją zmaga się wiele gwiazd. Jedną z nich jest młoda aktorka, Julia Wróblewska. Postanowiła opublikować obszerny wpis dotyczący leków na depresję, w którym obala wiele mitów.

Julia Wróblewska od wielu lat jest obecna w polskim show-biznesie. W pamięci wielu z nas zapisała się jako mała, urocza blondyneczka z polskiej komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Dziś nadal jest aktywna aktorsko, a niedawno skończyła 21 lat. Teraz szczerze przyznała, że nie radzi sobie w wielu momentach swojego życia i jest pod opieką psychiatry. Pokazała też cały plik leków, które zażywa i wyjaśniła, jak to tak naprawdę z nimi jest. Młoda aktorka tym samym obala wiele mitów.

Zobacz także: Julia Wróblewska zaatakowana przez nieznajomego mężczyznę. Sprawa została zgłoszona

Julia Wróblewska o depresji i lekach

Depresja jest popularnym zjawiskiem w show-biznesie. Zwłaszcza depresja u nastolatków, czyli młodych ludzi, którzy bardzo wcześnie znaleźli się na świeczniku.

Jedną ze znanych młodych osób, które przyznają się do depresji, jest Julia Wróblewska.

Jako 6-latka zostałam wystawiona na czerwony dywan. Nikt nie powiedział mi, jak i co mam robić. Zostawili mnie z tym samą - zdradzała niedawno aktorka.

Teraz na jej koncie na Instagramie pojawił się bardzo szczery wpis. Julka pozuje do zdjęcia z tabletkami w ręce.

Kilka dni temu na Instastory opowiedziałam wam o tym, jak działają leki, które biorę ja i wiele osób, by mój stan psychiczny był stabilny. Wiem, jak te leki są demonizowane wśród społeczeństwa, więc chciałabym obalić kilka mitów - zaczęła swój wpis młoda aktorka.

Julka napisała obszerny post, w którym pisze o tym, w jaki sposób jej te leki pomagają, że nie uzależniają i nie otumaniają. Tym samym obaliła wiele mitów na temat tego typu specyfików.

Celem jest przywrócenie równowagi hormonalnej w mózgu, nie ma tu mowy o żadnym otumanieniu, wręcz przeciwnie. Jak już pisałam, te leki nie powodują, że nie jestem sobą, a to, że jestem sobą! Bo jeśli bycie sobą to leżenie tygodniami w łóżku, jedzenie raz na 2 dni, smutek i nienawiść do samej siebie, to ja dziękuję za taką mnie - wyjaśniła Julka.

Cieszymy się, że Julia ma się dużo lepiej. Mamy nadzieję, że tak pozostanie.

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" przyznała się do depresji!

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów