Wieniawa wkracza do świata biznesu. Gwiazda została współzałożycielką polskiej marki!

Malwina Wasilewska 20.07.2020
Julia Wieniawa
Fotografia: TRICOLORS/East News

Artystka zaangażowała się w nowy projekt. O szczegółach opowiedziała na InstaStories.

Julia Wieniawa ma na koncie mnóstwo sukcesów. Poza pracą w popularnych polskich serialach dostaje role w filmach, gra w reklamach, zarabia na Instagramie i śpiewa. Ale okazuje się, że na tym nie kończy się lista zajęć pracowitej Wieniawy. Gwiazda poinformowała o tym, że została współwłaścicielką marki produkującej świece zapachowe!

Julia Wieniawa została współwłaścicielką marki House of Glam

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak pracy i pieniędzy. Przypomnijmy, że jakiś czas temu pochwaliła się, że kupiła kolejne mieszkanie w Warszawie! Dzięki zaangażowaniu i świetnej menedżerce (swojej mamie) jej kariera rozwija się błyskawicznie. Właśnie aktorka za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się swoim fanom kolejnym projektem, w który się zaangażowała.

Julia została wykupiła część udziałów i została właścicielką marki House of Glam, która produkuje naturalne świece zapachowe.

Wszyscy, którzy mnie znają i od lat oglądają wiedzą, że jestem totalną fanką świec zapachowych. Ale nie zwykłych, tylko najlepiej zdrowych i naturalnych, o których chciałabym wam opowiedzieć i przy okazji powiedzieć o mojej nowej inwestycji… - powiedziała Julia.

Jak myślicie, czy jej marka odniesie sukces sprzedażowy? My trzymamy kciuki!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów