Julia Wieniawa zdradziła, z kim wybiera się na wakacje! Zaskoczeni?

Julia Wieniawa w aucie w czerwonej sukni od MMC
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa jest bardzo zapracowana, w najbliższym czasie wybiera się jednak na wakacje. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła, kto będzie jej towarzyszył.

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Bez wątpienia możemy stwierdzić, że też jedną z najbardziej zapracowanych. Właśnie miała miejsce premiera najnowszego serialu z jej udziałem, pt.: "Zawsze warto". Wróciła również na plan "Rodzinki.pl". Oprócz tego ma w zanadrzu kilka sekretnych projektów i plany związane z teatrem. Nic więc dziwnego, że marzy jej się odpoczynek. Niedługo wybiera się na wakacje. Z kim?

Zobacz także: Baron pierwszy raz o rozstaniu z Julią Wieniawą!

Julia Wieniawa zdradziła, z kim wybiera się na wakacje

Ostatnio Julia Wieniawa wzięła udział w corocznej imprezie Flesz Fashion Night. Co więcej, wystąpiła na niej w roli muzy MMC. Spotkała się też z dziennikarzami, którym opowiedziała o najbliższych planach.

Poza sprawami zawodowymi, Julka planuje także wakacje! Gwiazda zdradziła, kto będzie jej towarzyszył.

Mam bardzo pracowity okres. Na wakacje wyjeżdżam za kilka dni na tydzień. Biorę mamę i będzie super. Naładuję chociaż przez chwilę te baterie i wracam do roboty - powiedziała Wieniawa w rozmowie z "Party".

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jej udanego wypoczynku.

Zobacz także: Julia Wieniawa przyjaźni się ze znaną aktorką. "Mam w niej starszą siostrę"

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów