Julia Wieniawa zarobi w tym roku krocie. Ta kwota zwala z nóg!

Paulina Ermel 21.03.2018
Julia Wieniawa na prezentacji Thecadess
Fotografia: Eastnews

Teraz to jedna z najpopularniejszych gwiazd. Ile i na czym zarabia dokładnie zarabia 19-latka?

Gra w serialu „Rodzinka.pl”, do kin wszedł właśnie kolejny film z jej udziałem, do tego mamy możliwość oglądać ją w reklamie farby do włosów i słuchać jej piosenek. Julia Wieniawa w tej chwili jest wszędzie. Nic dziwnego zatem, że jej majątek szacowany jest na miliony.

Reklamodawcy sami przychodzą do Julki z propozycjami. W końcu na samym Instagramie ma ona aż 640 tysięcy obserwatorów. Wystarczy, że zostanie ambasadorką danego produktu i zareklamuje go w mediach społecznościowych, a danej firmie przynosi to ogromne zyski.

Zobacz także: Wieniawa w "Kobietach Mafii" zagrała narkomankę. Przed każdą sceną Vega zalecał jej zrobienie zaskakującej rzeczy

Nie tylko film

Ostatnia Wieniawa wybrała się na Paryski Tydzień Mody. I choć miała okazję śledzić pokazy znanych projektantów, które ją interesują, wyjechała tam służbowo. Za promowanie jednego ze smartfonów właśnie podczas modowego wydarzenia, dostała ok. 100 tysięcy złotych. Drugim lukratywnym kontraktem okazał się ten z producentem farb do włosów i marką, która oferuje lakiery do paznokci.

19-latka znana jest jednak głównie z „Rodzinki.pl”, ale też z takich filmów, jak „Kobiety mafii” czy „Kobieta sukcesu”. I choć jest o niej głośno głównie za sprawą tych produkcji, nie dostaje za nie tak dużo pieniędzy, jak za promowanie konkretnych rzeczy.

Szacuje się, że tylko w tym roku Julia zarobi aż milion złotych. Taka kwota robi wrażenie. Tym bardziej, że Wieniawa nie skończyła jeszcze nawet 20 lat.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

https://www.facebook.com/Chillizet/

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów