Julia Wieniawa zagra w filmie z Królikowskim! Tabloid zdradza szczegóły produkcji

Malwina Wasilewska 30.06.2020
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tego nikt się nie spodziewał! Byli partnerzy spotkają się w związku z nowym projektem...

Około 2 lata temu Antek Królikowski i Julia Wieniawa podjęli decyzję o rozstaniu. Od tego czasu każde z nich poszło własną drogą, jednak żadne z nich nie stworzyło trwałego związku. Teraz, kiedy oboje znów są wolni, znów połączą swoje siły. Byli partnerzy zagrają w polskiej komedii romantycznej.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają w filmie

Kiedy Julia Wieniawa rozstawała się z Antkiem Królikowskim chyba nikt nie spodziewał się, że para jeszcze spotka się we wspólnym projekcie. I to nie byle jakim, bo w komedii romantycznej! Dodajmy, że obecnie oboje są singlami!
Jak donosi "Super Express" aktorzy zagrają główne role w filmie "Miłość ma cztery łapy", w którym ich postaci ma połączyć miłość do psa. Znajomy Antka zdradził szczegóły produkcji:

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej - zdradza szczegóły znajomy Królikowskiego w rozmowie z "Super Expressem".

Co wy na to? My już nie możemy się doczekać efektów! Na razie nie wiadomo, kiedy zaczną się nagrania.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów