Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"? Artystka komentuje

Malwina Wasilewska 17.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Zobaczymy ją w kolejnej edycji tanecznego show?

Julia Wieniawa ma na koncie sporo sukcesów, ale wciąż jej mało. Celebrytka właśnie zapowiedziała, że zamierza wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Jej fani już się nie mogą doczekać!

Julia Wieniawa o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa udowodniła nam, że jest uzdolniona aktorsko, świetnie śpiewa, ale na tym nie kończą się jej talenty. Wygląda na to, że teraz gwiazda chce zaprezentować nam swoje umiejętności taneczne. Podczas ramówki Polsatu Julia została zapytana o to, czy chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź artystki ucieszy jej fanów:

Ja bardzo chcę iść do "Tańca z gwiazdami". Do tej pory miałam propozycje, ale nie znalazłam czasu. Chciałam się skupić na kwestiach takich czysto zawodowych. Ale może kiedyś, już niebawem. Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie "jakie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie". Kocham tańczyć, od zawsze to robiłam - powiedziała Julia.

Chcielibyście zobaczyć Julię w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami? Poniżej przypominamy nagranie, na którym mamy okazję zobaczyć, jak tańczy.

Zobacz także: Dua Lipa zaprojektowała kolekcję dla Pepe Jeans London!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów