Julia Wieniawa przyłapana przez paparazzi w sukni ślubnej! Fani zaskoczeni!

Adrianna Kubiak 14.06.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa w ślubnej stylizacji. Czy to zasługa Barona?

Czy Julia Wieniawa wzięła ślub? Takie domniemania mieli niedawno fani aktorki. Młoda gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie w białej sukience. Fotografia wywołała poruszenie nie tylko w gronie obserwatorów, ale również paparazzi, którzy tego dnia przyłapali Wieniawę w ślubnym stroju.

Zobacz także: Blanka Lipińska zdradza, kto powinien zagrać w ekranizacji "365 dni"!

Julia Wieniawa i Baron 

O związku Julii Wieniawy i Barona od jakiegoś czasu w mediach jest bardzo głośno. Para razem pokazuje się na wspólnych imprezach, wyjazdach i zdjęciach. Choć wyglądają na szczęśliwych, niedawno zakochani zarzekali się, że dzieci czy ślub jeszcze im nie w głowie. Czy od tego czasu coś się jednak zmieniło?

Zdjęcie w ślubnej stylizacji

Niedawno aktorka dodała na Instagrama zdjęcie w sukni z uroczym wiankiem na głowie. W tym samym stroju Julię przyłapali też paparazzi. Biała sukienka, jasna torebka i sandałki na szpilce wyglądały jednoznacznie. Fani zaczęli zastanawiać się, czy stylizacja nie jest oznaką ślubu Julii i Barona. Ostatecznie prawda wyszła na jaw. Powodem, dla którego artystka tak się ubrała, była impreza marki kosmetycznej, której Wieniawa została ambasadorką.

Zdjęcie przypadło do gustu fanom, którzy komplementowali młodą gwiazdę.

Zjawiskowo piękna, jak zawsze.

Jak pięknie wyglądasz w tym wianku! Bardzo mi się podobają takie stylizacje z kwiatami.

Codziennie coraz piękniejsza.

Zobacz także: Margaret zaliczyła wpadkę podczas wywiadu na żywo. Padły mocne słowa!

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów