Julia Wieniawa w pierwszym wspólnym wywiadzie z mamą. Zdradziła, jakie sekrety jej powierza

Marianna Bereza 18.11.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Panie w rozmowie z "Galą" opowiedziały o swojej relacji. Jak się dogadują?

Julia Wieniawa niewątpliwie przeżywa teraz swoje "5 minut". Za sukcesami Julki w dużej mierze stoi jej mama, która jest również menedżerką Wieniawy. Panie pierwszy raz wystąpiły we wspólnej sesji i opowiedziały o tym, jak trudno jest rozgraniczyć życie prywatne od zawodowego.

Młoda aktorka gra obecnie w serialach "Rodzinka.pl" oraz "Zawsze warto". Dała się poznać widzom także na szklanym ekranie m.in. w "Kobietach mafii" Patryka Vegi. Poza tym Wieniawa jest niezwykle popularna w internecie, co skutkuje wieloma kontraktami reklamowymi na Instagramie.

Julia Wieniawa i Marta Wieniawa-Narkiewicz we wspólnym wywiadzie

Julia Wieniawa i Marta Wieniawa-Narkiewicz stanowią doskonały duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Mama i córka w pierwszym wspólnym wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradziły, jak wygląda ich relacja.

Okazuje się, że Julii w kontakcie z mamą trudno jest oddzielić życie prywatne od zawodowego.

Role menedżerki i mamy się przeplatają. Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę - stwierdziła była dziewczyna Alka Barona.

Zdaniem młodej gwiazdy jej mama zna ją tak dobrze, że bez problemu mogłaby decydować o jej kontraktach zawodowych bez żadnej konsultacji.

Pyta, czy chcę przyjąć propozycję. Chociaż nie musiałaby, bo myślimy podobnie, więc potrafiłaby podjąć decyzję za mnie. Jesteśmy czasami jak jeden organizm. Co też rodzi różne konflikty, bo gdy spotkają się dwa równie silne charaktery, nietrudno o kłótnię - opowiadała Julia.

Z kolei mama Julii Wieniawy wyjawiła, że jej przyjaciółki są pod wielkim wrażeniem relacji z córką.

Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię, i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami! - zdradziła Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Które role Julii Wieniawy cenicie najbardziej?

Zobacz także: Julia Wieniawa w szczerych słowach o rozstaniu z Baronem. Zdradziła, czy mają kontakt

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów