Julia Wieniawa w kusym bikini pije wodę z kokosa. Fani: "Powalająca"

Zuzanna Morska 23.11.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Gwiazda wypoczywa obecnie na Bali. Ostatnie zdjęcie z wakacji, jakie pokazała fanom, rozgrzało ich do czerwoności.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zainteresowania. Filmy pełnometrażowe, seriale, w których gra, a także jej piosenki mają wielu fanów. Internauci śledzą także to, co dzieje się na profilach Julii w mediach społecznościowych.

Ostatnio aktorka pokazuje tutaj nieco mniej migawek z życia zawodowego. Wszystko dlatego, że obecnie odpoczywa na rajskiej wyspie Bali. Ostatnie zdjęcie, którym pochwaliła się na Instagramie, "powaliło" jej fanów na kolana. Zobaczcie!

Julia Wieniawa w bikini na wakacjach

Julia ładuje baterie na słonecznej wyspie Bali. Gwiazda odpoczywa, zwiedzając tutejsze zabytki, ale też uprawiając jogę czy zażywając kąpieli. Wokalistka relacjonuje wszystko w mediach społecznościowych, a fani nie mogą się doczekać jej kolejnych zdjęć.

Pokazuje tutaj, jak ćwiczy jogę, biega, odwiedza lokalne atrakcje turystyczne. Możemy też podejrzeć, jakie nosi stylizacje. Na tak gorącej wyspie najczęściej ogranicza się do seksownych kostiumów kąpielowych.

Ostatnio Wieniawa pokazała, jak pije wodę z kokosa, mając na sobie wyłącznie białe, kuse bikini. Fani są zachwyceni tym, jak wygląda. I dali temu wyraz w komentarzach.

Powalająca.

Ślicznie wyglądasz!

Uwielbiam wszystkie zdjęcia z Bali - piszą obserwatorzy.

A wam jak się podoba Julia w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów