Julia Wieniawa o mężczyznach: "Boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury"

Julia Wieniawa w czarnej sukience na kolacji w restauracji
Fotografia: Inśtagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa jest bardzo zapracowana. Niemal nie znika z pierwszych stron gazet. Teraz opowiedziała, jak radzi sobie z łączeniem sukcesów z życiem prywatnym.

Julia Wieniawa niedawno rozstała się z Baronem z zespołu Afromental. Ich związek był bardzo medialny, choć ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Młoda aktorka wcześniej spotykała się z Antkiem Królikowskim, a ich relacja również miała miejsce w blasku fleszy. Julka obecnie jest niezwykle popularna w Polsce, w związku z czym trudno jej zachować w sekrecie życie prywatne. Okazuje się, że jest to jej największą bolączką, jeżeli chodzi o mężczyzn.

Zobacz także: Julia Wieniawa w szczerych słowach o rozstaniu z Baronem. Zdradziła, czy mają kontakt 

Julia Wieniawa o mężczyznach

Julka jest obecnie bardzo zapracowana. W wywiadach podkreśla, że przez to nie ma czasu na randki.

Ostatnio gwiazda udzieliła niezwykle szczerego wywiadu dla "Faktu". Przyznała w nim, że w tym momencie z nikim się nie spotyka.

Teraz z nikim się nie spotykam, jeżeli mam być szczera. Nawet z nikim nie piszę, nie flirtuję. Nic. Zero. Nie mam ani czasu, ani żadnego obiektu westchnień. Natomiast jak kiedyś byłam na randce, to nie skupiałam się na tym, co ktoś do mnie mówi, tylko patrzyłam kątem oka, czy nikt mi nie robi zdjęć. Nie chcę być femme fatale, a to robią ze mnie media. Miałam tylko dwa związki - zdradziła Wieniawa.

Młoda gwiazda przyznała, że to właśnie obecność na pierwszych stronach gazet jest dla niej największą przeszkodą w miłości. Tym samym Wieniawa szczerze opowiedziała o mężczyznach, z którymi do tej pory miała do czynienia.

Paparazzi to jest duża przeszkadzajka. Zauważyłam też, że faceci się mnie boją. Mojej osoby, jako takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury. Boją się tej popularności mojej. Już nieraz się z tym zetknęłam, że ktoś mi mówił: "Julia, to nie jest mój świat. Nie chcę być w błysku fleszy". Rozumiem to, ale czasami mi to uniemożliwia fajne relacje. To są te ciemne strony, ale nie mogę narzekać - opowiedziała.

Mamy nadzieję, że Julka znajdzie w odpowiednim dla siebie momencie tę prawdziwą miłość.

Zobacz także: Julia Wieniawa planuje karierę w Hollywood! "Nie chcę zabrzmieć nieskromnie"

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów