Julia Wieniawa straciła kontrakt wart fortunę. Znana firma wydała oświadczenie

Adrianna Kubiak 06.06.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa nie przedłużyła kontraktu wartego 500 tysięcy złotych. Deichmann wydał oficjalne oświadczenie i zdradził, co było powodem.

Julia Wieniawa przez ostatni rok była twarzą niemieckiej firmy obuwniczej Deichmann. W lipcu tego roku młoda aktorka miała przedłużyć kontrakt warty pół miliona złotych. Firma podjęła jednak inną decyzję. Co było przyczyną?

Zobacz także: Internauta nazwał Paris Jackson narkomanką. Padły mocne słowa

Deichmann – oświadczenie firmy

Firma Deichmann podała powody, dla których nie zdecydowała się na dalszą współpracę z Julią Wieniawą. Nie jest to brak zadowolenia, lecz zmiana planów i strategii marketingowych. Rolę ambasadorki będzie pełniła inna gwiazda.

Przedstawiciel Deichmanna w rozmowie z Pudelkiem wyznał:

W minionym roku podpisaliśmy z Julią Wieniawą roczny kontrakt, który kończy się w lipcu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. W kolejnym sezonie - w Polsce i innych krajach koncernu Deichmann - będziemy realizować kampanię z międzynarodową gwiazdą. Oznacza to, że na tę chwilę nie będziemy realizować kampanii z gwiazdą lokalną.

Jak niedawno napisał „Super Express", kontrakt z firmą obuwniczą warty był 500 tysięcy złotych. Choć Julia nie otrzymała umowy, nie oznacza to, że nie jest zapracowana. Młoda aktorka ma na swoim koncie kilka kampanii m.in odzieżowych i obuwniczych. Ostatnio zadebiutowała jako ambasadorka nowej linii kosmetyków.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają córki Sylvestra Stallone’a. Nie możemy się na nie napatrzeć!

Dobrze znamy ich z telewizji. Ale zastanawialiście się, jak wyglądali kiedyś? Zobaczcie Mołek, Wojewódzkiego i Dodę jako nastolatków! Zmienili się nie do poznania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów