Julia Wieniawa pozuje bez makijażu ma do fanek ważny apel. "Bądźmy naturalne"

Zuzanna Morska 19.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Aktorka na galę "Glamour" wybrała bardzo delikatny i naturalny makijaż. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z imprezy i zaapelowała do swoich obserwatorek.

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zainteresowania. Młoda aktorka jest rozrywana - regularnie spływają do niej lukratywne kontrakty, w których może przebierać.

Gwiazda cieszy się sympatią tysięcy osób, które obserwują ją m.in. na Instagramie. To właśnie tutaj śledzi ją ponad 1 mln osób. Inspirują się one jej stylem, ale też podglądają jej sposoby na świeży i młodzieńczy wygląd.

Niedawno gwiazda wybrała się na imprezę przygotowaną przez magazyn "Glamour". Zdjęcia z wydarzenia zamieściła w mediach społecznościowych. Także tutaj wystosowała do swoich fanek ważny apel!

Julia Wieniawa stawia na naturalność

Julia Wieniawa zachwyca modnymi stylizacjami i przemyślanym makijażem. Na imprezę "Glamour" gwiazda wybrała białą kreację projektu Gold Killer Fashion, a do tego dobrała makijaż własnego autorstwa.

Aktorka postawiła na make up "no make up" - zdecydowała się na wyrównanie kolorytu skóry podkładem i urozmaiciła makijaż bronzerem. Tym samym uzyskała bardzo naturalny efekt.

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcia, na których dobrze widać jej stylizację i makijaż. I dodała do tego ważny apel.

Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi, tylko podkreślajmy ich piękno. Kompleksy i mankamenty zmieniajmy w atuty. Moim zdaniem era makijażu na Kylie Jenner to już przeżytek - napisała.

To nie pierwszy raz, kiedy Julka stawia na naturalność. Większość ostatnich oficjalnych wyjść upływa pod znakiem naturalnego makijażu Wieniawy - gwiazda chętnie rezygnuje z malowania oczu czy wyrazistego podkreślania ust.

Podoba wam się ta idea?

70539551_372319230373539_7817930605844234240_n
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów