Julia Wieniawa opowiedziała o swoim kompleksie: "Nie czułam się dobrze w swoim ciele"

Malwina Wasilewska 20.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Aktorka powiedziała szczerze o swoich mankamentach.

Julia Wieniawa od kilku lat uważana jest za jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Artystka lubi nas zaskakiwać swoim wyglądem. Do niedawna często pokazywała się w mocnym makijażu, jednak ostatnio coraz chętniej stawia na naturalność. W wywiadzie dla Jastrząbpost.pl opowiedziała o swojej przemianie i kompleksach. Jak się okazuje, nie zawsze dobrze czuła się w swoim ciele...

Kompleksy Julii Wieniawy

Julia Wieniawa dzisiaj może pochwalić się fenomenalną figurą, ale jeszcze kilka lat temu zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Gwiazda przyznała ostatnio, że jej największym kompleksem była waga, ale od kiedy zmieniła styl życia, ten problem zniknął. Udało jej się osiągnąć spektakularne rezultaty dzięki zdrowej diecie i regularnym ćwiczeniom:

Teraz chcę być sobą. Myślę, że czasami te mocne makijaże u różnych dziewczyn są wyrazem kompleksów. Bo u mnie też były. Pamiętam, jak robiłam sztuczne rzęsy, 1:1 i myślałam, że nikt nie zauważy. Teraz jak patrzę na swoje zdjęcia, to łapię się za głowę. Byłam troszkę grubsza, nie czułam się dobrze w swoim ciele, więc tym wszystkim zakrywałam te mankamenty i jakieś takie kompleksy, których nie lubiłam. A teraz im bardziej zdrowo jem, im bardziej ćwiczę na siłowni, im bardziej lubię swoje ciało, to chcę emanować tą swoją naturalnością i mniej zakrywać się - wyznała.

A jak wy oceniacie figurę Julii Wieniawy?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów