Julia Wieniawa przyjaźni się ze znaną aktorką. "Mam w niej starszą siostrę"

Marianna Bereza 02.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Mówimy sobie różne sekrety" - cieszy się gwiazda "Rodzinki.pl".

Walka o role, zazdrość i plotki to nieodłączne elementy show-biznesu. Okazuje się jednak, że w gwiazdorskim światku można się odnaleźć, a nawet... znaleźć przyjaźń. Udało się to Julii Wieniawie.

Wieniawa znalazła przyjaźń w show-biznesie

Julia Wieniawa zdecydowanie ma teraz swoje 5 minut. Choć nie układa się jej w życiu prywatnym - niedawno aktorka rozstała się po kilku miesiącach związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem - nie może narzekać na nudę w zawodzie.

Gwiazdę "Rodzinki.pl" już niedługo zobaczymy w serialu Polsatu "Zawsze warto". Zagra młodą prostytutkę. Jak wyobraża sobie tę rolę? Portalowi Jastrząb Post udzieliła rąbka tajemnicy.

Jest to kolorowy ptak. Dziewczyna, która bardzo pozytywnie patrzy na życie, wiele od niego chce, chce coś zmienić. Ma taki błysk w oku, ona jeszcze się nie zraziła do świata - tłumaczyła Wieniawa.

Obok Julii na szklanym ekranie zobaczymy Weronikę Rosati i Kasię Zielińską. To właśnie z tą pierwszą gwiazdą Wieniawie udało się nawiązać przyjacielską relację.

Mamy wiele podobnych cech charakteru, podobne podejście i poglądy na świat, na życie i bardzo się skumplowałyśmy poza planem. Mówimy sobie różne sekrety, zwierzamy się sobie, bawimy się czasami razem, więc mam w niej naprawdę taką starszą siostrę. Z Kasią się również bardzo zaprzyjaźniłam na planie. Uważam, że tworzymy super trio. Mam nadzieję, że to będzie również widoczne na ekranie - podsumowała Wieniawa.

Będziecie oglądać nowy serial Polsatu?

Zobacz także: Julia Wieniawa na imprezie zaprezentowała bardzo małą torebkę. Ten dodatek kosztuje prawie 2 tysiące złotych!

Postacie z "Przyjaciół" podbiły serca widzów na całym świecie. Któremu z bohaterów kibicowaliście najbardziej? Być może to ta osoba okaże się waszą bratnią duszą. Sprawdźcie!

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów