Julia Wieniawa przerażona epidemią koronawirusa! Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"?

Zuzanna Morska 11.03.2020
Julia Wieniawa
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Aktorka przyznała na Instagramie, że jest przerażona koronawirusem. Podzieliła się z fanami także informacją o tym, że nie wie, co dalej z "Tańcem z gwiazdami"!

Koronawirus sieje spustoszenie na całym świecie, w tym także w Polsce. Władze kraju podjęły decyzje o zamknięciu przedszkoli, szkół, ale też kin, teatrów czy muzeum. W związku z epidemią odwołano część koncertów i przeniesiono premiery filmowe. Dotyczy to m.in. najnowszej produkcji z udziałem Julii Wieniawy.

Aktorka postanowiła podzielić się z fanami swoją opinią na temat koronawirusa. Gwiazda jest przerażona, nie wie też, co z resztą projektów, w których bierze udział. Zobaczcie, co powiedziała.

Julia Wieniawa przerażona koronawirusem

W związku z rozprzestrzeniającym się po świecie koronawirusem władze poszczególnych krajów podejmują radykalne kroki, aby zahamować ten proces. Ostatnio dowiedzieliśmy się o tym, że premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą została przeniesiona.

Artystka odniosła się do całej sytuacji związanej z epidemią.

Kochani, jestem tak samo zaskoczona, jak wy, informacją, że premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została odwołana i przesunięta, jeszcze nie wiadomo na kiedy. Dowiemy się o tym, kiedy sytuacja w kraju zostanie unormowana. Ale z racji koronawirusa kina zostaną zamknięte i premiera po prostu odbyć się nie może. Na początku nie rozumiałam tej decyzji, a teraz wiem, że jest to naprawdę potrzebne, żeby pozbyć się tego wirusa jak najszybciej i rzeczywiście wszystkie imprezy masowe powinny zostać odwołane - wyznała w relacji na Instagramie.

Wieniawa zastanawia się też, co z resztą jej projektów. W końcu bierze udział w programie "Taniec z gwiazdami", który emitowany jest na żywo, a który też ogląda bardzo liczna publiczność.

Zobaczymy, jak to będzie z moją premierą teatralną, która będzie za dwa tygodnie, a także ciekawe co z "Tańcem z Gwiazdami". Jestem tym wszystkim troszkę przerażona. Najważniejsze jest to, żebyśmy zachowywali higienę osobistą. Myjmy te ręce, nie dotykajmy w komunikacji miejskiej tych wszystkich rur i tak dalej. Uważajmy na siebie. Z tego co słyszałam, powinniśmy pić ciepłe napoje, unikać zimnych i będzie dobrze. Nie siejmy paniki, uważajmy na siebie i swoich bliskich. Pilnujmy siebie nawzajem i będzie w porządku. Nasza premiera 13 marca okazała się być rzeczywiście pechowa, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Więc czekajcie cierpliwie i widzimy się w kinach już niebawem - dodała.

Myślicie, że emisja programu zostanie wstrzymana?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów