Julia Wieniawa i Baron przyłapani na plaży. Nie odstępowali się na krok!

Zuzanna Morska 06.06.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Para wybrała się razem na event w Warszawie. Fotoreporterzy zrobili im mnóstwo zdjęć. Zobaczcie!

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Młoda aktorka ma teraz swoje pięć minut, które zamierza wykorzystać jak najlepiej. Gwiazda nie tylko gra w serialu "Rodzinka.pl", ale też ma na koncie kilka pełnometrażowych filmów i nagrywa muzykę.

Wygląda na to, że układa jej się również w życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu gwiazda spotyka się ze starszym o 15 lat muzykiem zespołu Afromental, Baronem. Fotoreporterzy przyłapali ich ostatnio na plaży w Warszawie!

Julia Wieniawa pozuje z Baronem na plaży

Wieniawa ma ręce pełne pracy. Często jednego dnia pojawia się nie tylko na planie filmowym, ale również na planie reklamowym produktów, które promuje. Jednocześnie zapraszana jest na liczne imprezy.

Ostatnio Julia wybrała się na event na plaży w Warszawie. Impreza plażowa przyciągnęła wiele polskich gwiazd - prócz Wieniawy mogliśmy spotkać tutaj Paulinę Krupińską czy Edytę Herbuś. Julce tego dnia towarzyszył Baron.

Para chętnie pozowała do wspólnych zdjęć, a fotoreporterzy nie odstępowali tej dwójki na krok! Ładnie się razem prezentują? Zobaczcie!

EN_01379879_0021
Fotografia: Eastnews
EN_01379879_0215
Fotografia: Eastnews

Jakiś czas temu Julia Wieniawa przeprowadziła się do nowego mieszkania. Gwiazda na Instagramie pokazała jego wnętrza. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów