Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim!

Hanna Skowron 09.01.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

O rozstaniu Julii i Antka mówi się od dłuższego czasu, ale dopiero teraz aktorka zdradziła, dlaczego się to stało.

Do tej pory mówiło się o tym, że związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to już przeszłość. Jednak teraz mamy oficjalne potwierdzenie. Aktorka i wokalistka w jednym z wywiadów udzielonych magazynowi "Viva!" przyznała, że rozstała się z ukochanym i ujawniła powody tej sytuacji.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli razem prawie dwa lata. Para uchodziła za jedną z najbardziej pożądanych w polskim show-biznesie. Niedawno drogi aktorów się rozeszły i Wieniawa dopiero teraz przyznała, dlaczego.

Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim

Dopiero teraz w rozmowie z magazynem "Viva!" Julia ujawniła, dlaczego jej związkiem z Antkiem to już przeszłość. Jak odpowiedziała na pytanie, czy żałuje związku z aktorem?

Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie (śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie

Dziennikarz dopytywał jeszcze o powody rozstania. Julia subtelnie odpowiedziała i na to pytanie.

(...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać

Myślicie, że uda im się wytrwać w przyjaźni?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Julia Wieniawa niedawno przeniosła się do nowego mieszkania. Jego wnętrza pokazała na Instagramie. Jak wam się podoba

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów