Wieniawa pozuje w samej bieliźnie. Baron nie mógł się powstrzymać od komentarza!

Zuzanna Morska 12.07.2019
Julia Wieniawa i Baron
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie zdjęcie z ostatniej sesji. Gorące ujęcie skomentował jej ukochany. Musicie to zobaczyć!

Julia Wieniawa ma ręce pełne roboty. Gwiazda występuje w serialach i w licznych sesjach zdjęciowych. Ostatnio udało jej się na kilka dni wyskoczyć z ukochanym do Paryża. Niedawno wróciła i od razu rzuciła się w wir pracy.

Efekty jednej z kampanii z udziałem Julii mamy okazję oglądać teraz na jej instagramowym profilu. Gorące zdjęcie, na którym pozuje niemal w samej bieliźnie, skomentował także jej chłopak, Baron. Zobaczcie, co napisał!

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie w bieliźnie

Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z kampanii, w której aktualnie bierze udział. Nie znamy więcej szczegółów na jej temat, ale zdjęcia mówią same za siebie. Na pewno będzie to gorący projekt!

Julia wrzuciła do sieci fotki, na których pozuje w czarnej seksownej bieliźnie przykrytej jedynie cienką siateczką. Trzeba przyznać, że w takim stroju prezentuje się świetnie, co zresztą nie uszło uwadze jej fanów.

Obłędnie piękna.

Śliczna stylizacja.

Wow! Wyglądasz bezbłędnie!

Zdjęcie spodobało się również jej facetowi, Baronowi. Pod postem zamieścił pikantny komentarz.

Jaram się Tobą jak pochodnia! - napisał Baron.

A jak wam podoba się to zdjęcie?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów