Julia Wieniawa pokazała się w nowej modnej fryzurze. Efekt jest niesamowity

Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa dla wielu młodych kobiet jest wzorem tego, jak się ubierać, by zawsze wyglądać modnie. Celebrytka często jako pierwsza naśladuje zachodnie trendy, które nie trafiły jeszcze do polskich odbiorców. Tym razem zaszalała ze swoją fryzurą.

Julia Wieniawa inspiruje kobiety w wielu dziedzinach. Mimo bardzo młodego wieku jej kariera nabrała ogromnego rozpędu. Początkowo kojarzona głównie z aktorstwem, teraz 20-latka traktowana jest jak ikona mody. Jej stylizacje szybko są kopiowane przez Polki. Tym razem uwagę wszystkich przykuła modna fryzura.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia z sesji dla magazynu Fashion

Ostatnio na łamach magazynu Fashion Julia Wieniawa opowiedziała o swojej miłości do ubrań - przede wszystkim sukienek, butów i dodatków. Podzieliła się poradami na temat tego, co powinna mieć w szafie każda kobieta. Wywiad zilustrowały oszałamiające zdjęcia, a uwagę czytelników zwróciła przede wszystkim nowa fryzura gwiazdy.

Pofalowane włosy, które wyglądają tak, jakbyśmy dopiero wrócili z plaży to jeden z najmodniejszych trendów lata 2019. Julia doskonale o tym wie i widać, że w jej przypadku takie ułożenie włosów sprawdza się bardzo dobrze.

Seksowna, zwiewna sukienka tylko podkreśla atuty gwiazdy. Trzeba przyznać, że to kolejna udana sesja młodej aktorki.

Zobacz także: Julia Wieniawa odsłania piersi na Instagramie. Komentuje Baron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów