Julia Wieniawa pokazała mamę w bikini. Pani Marta skradła uwagę wszystkich

Maria Karolewska 10.09.2019
Julia Wieniawa pokazała mamę.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa często dzieli się kulisami pracy, jednak nie jest aż tak wylewna w kwestii życia prywatnego i członków rodziny. Tym razem nagięła własne zasady i pokazała zdjęcie mamy w skąpym stroju kąpielowym.

Julia Wieniawa odpoczywa obecnie na wakacjach. Słoneczna Sycylia to idealne miejsce do odprężenia się po intensywnych tygodniach pracy. W ostatnim czasie gwiazda musiała skupić się na promocji nowego serialu stacji Polsat "Zawsze warto", w którym gra jedną z głównych bohaterek. Dodatkowo ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że związek Julii i Barona zakończył się. Nic dziwnego, że aktorka potrzebowała odpoczynku od show-biznesu.

Julia Wieniawa pokazała mamę na Instagramie

Mimo wyjazdu, aktorka stara się dbać o fanów i regularnie dzieli się z nimi relacjami na InstaStory. Na wrześniowe wczasy z Wieniawą wybrał się jej stylista Bartek Indyka oraz mama celebrytki, Marta Wieniawa-Narkiewicz. To właśnie ona skradła całe show na jednym z nagrań zamieszczonych w sieci przez Julię.

Aktorka pokazała swoim obserwatorom szczupłą figurę mamy w bikini. Fani przecierają oczy i pozytywnie komentują taki widok.

Myślicie, że boskie kształty Julki to zasługa dobrych genów?

Mama Julii Wieniawy
Fotografia: instagram.com @juliawieniawa

Zobacz także: Julia Wieniawa z torebką polskiej marki! To hit jesieni

Która piosenka opisuje twój los? Odpowiedz na kilka pytań i się przekonaj!

Krzysztof Krawczyk
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która piosenka opisuje twoje życie

Krzysztof Krawczyk

1. Który z tych kolorów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów