Julia Wieniawa pochwaliła się wnętrzami nowego mieszkania. Co za luksusy!

Julita Buczek 24.02.2020
Julia Wieniawa
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa postanowiła pochwalić się swoim wiernym fanom zdjęciami ze swojego nowego mieszkania.

21-letnia gwiazda jest jedną z bardziej rozpoznawalnych w polskim show-biznesie. Dzięki intratnym rolom oraz występom w wielu reklamach Julia Wieniawa jest jedną z lepiej zarabiających polskich celebrytek. Gwiazda gra w serialach, filmach, a także śpiewa oraz tańczy.

Zaradna celebrytka wie, jak wykorzystywać zarobione pieniądze. Dwa lata temu kupiła mieszkanie, którym chwaliła się w sieci, jak się niedawno okazało, nie jest to jedna inwestycja młodej aktorki.

Julia Wieniawa chwali się mieszkaniem

Na instagramowym koncie Wieniawy pojawiło się nagranie, w którym młoda celebrytka przyznaje się do zakupu kolejnego mieszkania. Jak na razie dopiero w nim pomieszkuje i powoli je urządza. Na InstaStories gwiazdy pojawiło się nagranie, w którym przyznaje się do designerskich rozwiązań, które postanowiła wykorzystać w swoim drugim lokum.

Właśnie jestem w swoim drugim mieszkaniu, które kiedyś chcę dać pod wynajem, ale tymczasem trochę w nim pomieszkuję. Raz jestem u siebie, a raz tutaj, bo mam bardzo blisko treningi tańca - mówiła zaaferowana Julka do telefonu.

Wieniawa postanowiła opowiedzieć również swoim fanom, w jakim stylu ma zamiar urządzić swój nowy apartament.

Mieszkanko jest jeszcze puste, dopiero je urządzam. Chcę, żeby było troszkę boho, troszkę retro, nowocześnie - wytłumaczyła swoim obserwatorom.

Okazuje się, że Julka pomyślała nawet o niewielkiej przestrzeni do ćwiczeń.

Tutaj mamy salon, który też dopiero urządzam. Tutaj mam kącik do jogi, tutaj będę miała matę i będę sobie ćwiczyć - powiedziała.

Podoba wam się mieszkanie Julki?

Zobacz także: Antek Królikowski namiętnie całuje ukochaną! Takie zdjęcie to u nich rzadkość

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów