Julia Wieniawa planuje karierę w Hollywood! "Nie chcę zabrzmieć nieskromnie"

Julia Wieniawa w złotej sukience na sesji zdjęciowej
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Młoda aktorka zaczynała od seriali i ma za sobą już debiut na dużym ekranie. Teraz czas na Hollywood?

Każdy człowiek ma swoje marzenia i aspiracje. Nawet znani aktorzy. Wielu z nich marzy o wielkiej karierze, a o taką w tym zawodzie najłatwiej w Hollywood. Nie bez powodu nazywa się to miejsce "fabryką marzeń". Również niektórzy polscy aktorzy mają w planach podążanie za tymi planami i rozpoczęcie przygody z zagraniczną karierą. Okazuje się, że jedną z takich gwiazd jest Julia Wieniawa, która w ostatnim wywiadzie zdradziła więcej na ten temat.

Zobacz także: Mama Julii Wieniawy zostanie menadżerką kolejnej gwiazdy. Czy rozkręci jej karierę?

Julia Wieniawa planuje karierę w Hollywood

Praca w Hollywood jest największym marzeniem wielu aktorów na całym świecie. No, może zaraz po zdobyciu Oscara

Wśród polskich artystów było już wielu takich, którzy próbowali swoich sił w Hollywood. Jedną z takich osób była Weronika Rosati. Aktorka teraz powróciła na ekrany polskich telewizorów w serialu "Zawsze warto". Jej koleżanką z planu jest Julia Wieniawa, z którą bardzo się zaprzyjaźniła. Niedawno pisaliśmy nawet, że Weronika Rosati wróży Wieniawie karierę w Hollywood.

Julka ma bardzo silną i wyrobioną osobowość, co jest wielkim atutem w Hollywood. Tam ceni się takie osoby. Ludzie unikalni mają tam wielką szansę. W moich oczach ma dużą szansę, żeby podbić Hollywood - mówiła Rosati.

Okazuje się, że Wieniawa naprawdę ma takie marzenie! Dziennikarka "Plotka" zapytała ją w najnowszym wywiadzie, czy chciałaby podbić Hollywood

Myślę, że każda aktorka chce. To jest najwyższy szczebel marzeń aktorskich tak naprawdę. Chyba nikt nie będzie udawał, że takich marzeń nie ma. Nie mówię nie, raczej spróbuję, bo będę żałowała na starość, że tego nie zrobiłam. Myślę, że jeśli ma się dobry angielski i osobowość, to naprawdę da się wiele zdziałać. Nie chcę zabrzmieć nieskromnie, ale jeżeli ja naprawdę, nie mając nikogo w tym show-biznesie, (...), przebiłam się przez rynek, no to, czego nie miałabym tego nie zrobić w Stanach - powiedziała Julia Wieniawa.

Młoda aktorka od dawna podkreśla, że stara się spełniać marzenia. A jednym z nich jest właśnie kariera w Hollywood.

Każdy ma, powinien mieć, marzenia i ja je mam - dodała.

Nie zostaje nam nic innego, jak życzyć Julce powodzenia w dążeniu do marzeń!

Zobacz także: Weronika Rosati szczerze o wychowywaniu córki. "Chcę, żeby żyła w świecie, w którym kobieta ma prawo walczyć o swoją godność"

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów