Julia Wieniawa ostro o gwiazdach internetu. "Za rok nikt o nich nie będzie pamiętał"

Julia Pandecka 16.11.2019
Julia Wieniawa na Bali je kolację w restauracji ubrana w pomarańczowy top i biżuterię z muszelek
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa jest młodą aktorką i piosenkarką. Co sądzi na temat tzw. "gwiazd internetu"? Nie do końca jej się to podoba i teraz szczerze o tym opowiedziała.

Influencer to pojęcie, które do Polski weszło stosunkowo niedawno. Oznacza osobę, która ma wpływ na innych, niezależnie od tego, czym zajmuje się na co dzień. I tak influencerami stały się również niektóre gwiazdy internetu, m.in. blogerzy. Okazuje się, że z tym nie do końca zgadza się Julia Wieniawa, która, mimo młodego wieku, próbuje już swoich sił zarówno jako aktorka, jak i piosenkarka. W jednym z wywiadów powiedziała, co sądzi na temat tzw. "gwiazd internetu".

Zobacz także: Julia Wieniawa opuszcza Polskę. Czy zniknie z show-biznesu na długo?

Julia Wieniawa ostro o gwiazdach internetu

Osób, które próbują zrobić karierę w internecie, z roku na rok jest coraz więcej. Nie za każdą z nich jednak idą jakieś umiejętności, co najbardziej przeszkadza Julce.

Okazuje się, że młoda aktorka spotkała się już z takimi osobami i nie wróży im długiej "kariery".

Mamy kilka dowodów, że można stać się influencerem z ulicy. Jednak są to kariery dosłownie 5-minutowe. Za rok nikt o takich osobach nie będzie pamiętał. W byciu influencerem ważny jest też background i content, który za tobą idzie. Ta wartość dodana, ten talent, ta praca, dlatego moim zdaniem o wiele bardziej wiarygodnym influencerem jest aktor, piosenkarz, czy chociażby fryzjer. Ktokolwiek, kto ma jakiś fach w ręku, poza telefonem - mówi Julia w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Gwiazda dodała też, że kupowanie "lajków" na Instagramie jest oszukiwaniem zarówno fanów, jak i reklamodawców. Jak sama przyznaje, nigdy tego nie robiła i nawet nie wie, jak to się robi. A wy zgadzacie się z jej zdaniem?

Zobacz także: Baron o sekretach Julii Wieniawy. Muzyk zdradził, jaki mają kontakt po rozstaniu

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów