Wieniawa zdradziła, jak dba o figurę! Opowiedziała o diecie i ćwiczeniach

Malwina Wasilewska 07.06.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Warto wziąć z niej przykład!

Julia Wieniawa w ostatnim czasie stała się wzorem do naśladowania dla młodych Polek. Dziewczyny chcą wyglądać jak ona, o czym świadczą choćby powtarzające się pytania dotyczące jej diety, treningów i dbania o urodę. W jednym z najnowszych wywiadów gwiazda zdradziła, w jaki sposób dba o szczupłą sylwetkę.

Julia Wieniawa opowiedziała o swoich treningach

Wiele dziewczyn chciałoby mieć figurę jak Julia Wieniawa. Zastanawiacie się, co ona robi, że tak dobrze wygląda? Okazuje się, że geny to nie wszystko. Aktorka w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.pl opowiedziała o swojej diecie i ćwiczeniach. Gwiazda zdradziła, że jest na diecie i sporadycznie decyduje się na cheat day:

Bardzo lubię dobrze zjeść, ale na co dzień staram się trzymać dietę. Raz na jakiś czas, tak jak dzisiaj na pikniku, odpuszczam, ale rzadko. Na szczęście ani ja, ani Alek nie gotujemy dobrze. Tylko chodzimy sobie do restauracji dobrych i bardzo lubimy to samo jedzenie. Bo w ogóle jedzenie to jest taki miły rytuał i fajnie, jak można zjeść z kimś, kogo się również lubi - wyznała .

Wieniawa stara się też regularnie ćwiczyć. M.in. chodzi na jogę, trenuje na siłowni i pływa.

Staram się często ćwiczyć. Jeżeli nie mam czasu, to chociaż na zajęcia intensywnej jogi chodzę, a tak to staram się z trenerką ćwiczyć, minimum dwa razy w tygodniu, aczkolwiek ostatnio było ciężko, bo miałam dużo pracy, wyjazdów. Więc jak tylko byłam na wakacjach na Mazurach to jeździłam, pływałam. Ciągle staram się być w ruchu. Natomiast dieta jest podstawą.

A wy jak często ćwiczycie?

Zanim przystąpimy do wykonania ulubionego makijażu, powinnyśmy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. A tutaj nietrudno o błędy! Poznajcie 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów