Ta sytuacja doprowadziła Wieniawę do łez! "Pierwszy raz poczułam się niebezpiecznie przy swoim mieszkaniu"

Paulina Ermel 15.11.2018
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka płaci jednak za sławę dużą cenę. Pierwszy raz opowiedziała o tym w szczerym wywiadzie.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda znana jest z serialu i pełnometrażowych produkcji. Nagrywa też płytę. Ostatnio głośno zrobiło się o jej życiu prywatnym, a ona sama odczuwa skutki tak dużej popularności. W programie "Demakijaż" opowiedziała o sytuacji, która doprowadziła ją do łez.

Julia Wieniawa o sytuacji, która ją załamała

Ostatnio pojawiało się coraz więcej doniesień o tym, że Julka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Antkiem Królikowskim. Przez to właśnie fotoreporterzy jeszcze bardziej się nią zainteresowali. Do tego stopnia, że wystawali pod domem gwiazdy. Wieniawa opowiedziała o tym w programie "Demakijaż".

Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam. Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu – po pierwsze nie wiem, kto to jest, po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore!

Dopiero Królikowski uspokoił Julię. Sam przeszedł podobną sytuację parę lat wcześniej. Para zdecydowała się opowiedzieć także o hejcie, których ich dotyka w związku z zainteresowaniem, jakie wzbudza. Starają się przechodzić nad tym do porządku dziennego. I najczęściej się im to szybko udaje.

Zobacz także: Jak zrobić idealne selfie? Tutorial krok po kroku

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Julia Wieniawa regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych. Gwiazdy zarabiają na Instagramie krocie. Zobaczcie, które z nich najwięcej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów