Dziennikarz zapytał Wieniawę o związek z Baronem. Sprytnie wybrnęła

Paulina Ermel 10.04.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Do tej pory zarówno Julia, jak i Baron nie potwierdzili oficjalnie informacji o związku. A jak Wieniawa zareagowała na pytanie dziennikarza o tę relację? Zobaczcie.

Julia Wieniawa niedawno zakończyła 2-letni związek z aktorem Antkiem Królikowskim. Wygląda na to, że zarówno ona, jak i Antek przeszli nad tym do porządku dziennego i układają sobie życie na nowo. Od pewnego czasu mówi się o tym, że Królikowski ma nową dziewczynę, a Wieniawa umawia się z Baronem.

Julka nie potwierdziła tej informacji, ale media przy każdej okazji próbują wyciągnąć od niej pikantne szczegóły.

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Julia najpierw wypoczywała z Baronem na Wyspach Zielonego Przylądka, a następnie para wybrała się razem w góry. Zdjęcia z wyjazdów pojawiły się na instagramowych profilach tej dwójki.

Ostatnio Wieniawa wybrała się na pokaz najnowszej kolekcji MMC. To właśnie wtedy dziennikarz Jastrząb Post postanowił zapytać ją o związek i życie prywatne.

Nigdy nie lubiłam rozmawiać o prywatności, chyba, że ta prywatność była na tyle stabilna, że to było oczywiste, że mogę o niej rozmawiać. Myślę, że strategię mam podobną. Nie lubię gadać o prywacie, ponieważ to jest moja osobista sprawa i tyle.

Jednak na sam koniec uchyliła rąbka tajemnicy i wyznała, co się u niej dzieje.

Jestem uśmiechnięta i szczęśliwa.

Wiele gwiazd aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Niektóre z nich nawet tutaj zarabiają! Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów