Wieniawa o związku z Baronem: "Nie każcie nam robić dzieci"

Marianna Bereza 11.06.2019
Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Aktorka w końcu odniosła się do plotek.

Julia Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim nie czekała długo na nową miłość. Gwiazda spotyka się teraz z muzykiem zespołu Afromental Aleksandrem Milwiw-Baronem. Choć młodzi są razem dopiero od kilku miesięcy, fani już widzą ich razem na ślubnym kobiercu. Niektórzy idą nawet o krok dalej, wróżąc im wspólne potomstwo. Co na ten temat sądzi aktorka "Rodzinki.pl"?

20-letnia gwiazda jest ostatnio na ustach wszystkich. Gra w serialu, nagrywa płytę i podpisuje lukratywne kontrakty reklamowe. Ostatnio w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Czy Baron to ten jedyny? Tak chcieliby fani, a sami zainteresowani? Wieniawa w końcu postanowiła odnieść się do plotek.

Julia Wieniawa o związku z Baronem i przyszłości

Okazuje się, że aktorka ma już dosyć spekulacji na temat swojego życia prywatnego. W rozmowie z "Faktem" zatytułowanej "Nie każcie nam robić dzieci" 20-latka opowiedziała o swoim związku i planach.

Niedawno spekulowano, że Julia ma zamiar zamieszkać ze swoim ukochanym. A jak jest naprawdę?

Nie rozumiem, że w tym wieku sugeruje mi się, że powinnam zamieszkać z chłopakiem - oceniła.

Ci, którzy widzą Julię i Aleksandra otoczonych gromadką pociech, muszą trochę poczekać. Gwiazda nie myśli jeszcze o formalizowaniu związku i rodzeniu dzieci. Na razie - jak twierdzi - poznają się nawzajem z partnerem. Poza tym oboje cenią niezależność.

Rozumiem, że między nami jest spora różnica wieku, ale pamiętajmy, że nie mam obowiązku, by od razu razem zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady, nie mam takich planów! - oświadczyła.

Na poważne decyzje Julia ma jeszcze czas. Niedawno skończyła 20 lat i zamieszkała w swoim wymarzonym mieszkaniu.

Zobacz także: Wieniawa zdradziła, jak dba o figurę! Opowiedziała o diecie i ćwiczeniach

Zanim przystąpimy do wykonania ulubionego makijażu, powinnyśmy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry. A tutaj nietrudno o błędy! Poznajcie 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów