Julia Wieniawa pierwszy raz tak szczerze o związkach z Królikowskim i Baronem

Julia Wieniawa w ciemnym garniturze i z zaczesanymi do tyłu włosami na premierze filmu
Fotografia: TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa była w związku z Antkiem Królikowskim, a potem z Baronem z Afromental. Teraz aktorka opowiedziała o obu tych relacjach w szczerych słowach.

Julia Wieniawa jest młodą aktorką, która w ostatnim czasie jest również jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Gra w znanym serialu "Zawsze warto", występowała w filmach Patryka Vegi, a już niedługo zobaczymy ją na dużym ekranie w pierwszym polskim slasherze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Występuje też w nowej edycji show "Taniec z gwiazdami". Nic więc dziwnego, że fani interesują się także jej życiem prywatnym.

Zobacz także: Julia Wieniawa przerażona epidemią koronawirusa! Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? 

Julia Wieniawa o związkach z Antkiem Królikowskim i Baronem

Julka była w dwóch bardzo medialnych związkach. Aktorka i Antek Królikowski byli parą przez dwa lata i często razem pojawiali się na imprezach branżowych.

Głośno było także o jej późniejszej relacji. Jej partnerem wówczas był gitarzysta zespołu Afromental, Aleksander Milwiw-Baron

Teraz Julka po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o obu tych relacjach. Trzeba przyznać, że jej słowa są bardzo dojrzałe.

Wszystkie związki i relacje były po coś. Każdy człowiek jest dobry na pewien etap, a w pewnym etapie już nie, ale nigdy nie żałuję niczego, bo każda relacja nauczyła mnie czegoś. I myślę, że z wzajemnością - powiedziała Julka w rozmowie z "Wideo Portalem". 

To zdecydowanie wyczerpujący komentarz. Obecnie Julka nie ukrywa, że jest singielką i zamierza skupiać się na swojej karierze. 

Zobacz także: Wieniawa ofiarą Photoshopa! Fani: "Ręka jak od bobasa doklejona"

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów