Julia Wieniawa trzyma ostrą dietę. Zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki

Julia Wieniawa w jasnej sukience na ściance z jedzeniem
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Julia Wieniawa trzyma ostrą dietę nie tylko ze względu na to, żeby wyglądać rewelacyjnie. Aktorka zmaga się też z chorobą, która nie pozwala jej na wiele produktów.

Julia Wieniawa cieszy się szczupłą sylwetką. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia, ale zmaga się też z chorobą Hashimoto. Musi zatem dbać o swoją dietę, żeby podołać codziennym wyzwaniom. Jak sama przyznaje, wymaga to od niej wielu wyrzeczeń. Ostatnio zrobiła dla fanów na InstaStory Q&A. Odpowiedziała na pytania dotyczące jej diety. Musimy przyznać, że jest bardzo restrykcyjna.

Zobacz także: Wieniawa pokazała się w bikini. Internauci: "Figura modelki"

Jak Wieniawa dba o sylwetkę?

Julia Wieniawa wiele razy mówiła już, że unika niektórych produktów w diecie. Przede wszystkim glutenu. Okazuje się, że nie tylko z niego zrezygnowała.

Młoda aktorka nie ma czasu na gotowanie, więc zazwyczaj sięga po pomoc cateringu dietetycznego. Na Instagramie zdradziła szczegóły swojej diety.

Jak już wspominałam - nie jem glutenu, laktozy i soi. Oprócz tego staram się jeść regularnie posiłki i nie przekraczać 1500 kcal dziennie. 

Dieta to jednak nie wszystko. Gwiazda opowiedziała też, że oprócz aktywności zawodowej, stara się także dodatkowo dbać o swoją kondycję fizyczną.

Oprócz tego ważny jest też ruch. Dlatego minimum 2-3 razy w tygodniu mam trening lub ćwiczę jogę - przyznała.

Przy takim odżywianiu i aktywności trudno się dziwić, że Wieniawa jest szczuplutka.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła swój trik na efekt pełnych ust!

Jakiś czas temu Wieniawa pochwaliła się kupnem pierwszego samodzielnego lokum. Jej mieszkanie robi wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów