Julia Wieniawa czuje się samotna! Zdradziła, co straciła przez sukces. "Brakuje mi bliskości"

Julia Wieniawa zamyślona w kucyku i białym płaszczu
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Julia Wieniawa od dłuższego czasu z nikim się nie spotyka. Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że czasami czuje się samotna.

Julia Wieniawa karierę rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Wciąż jest jedną z najmłodszych osób w polskim show-biznesie. Okazuje się, że sława przyniosła jej wiele korzyści, ale również minusów, które są dla niej uciążliwe na co dzień. Młoda aktorka w najnowszym wywiadzie postanowiła szczerze opowiedzieć o swojej karierze oraz życiu prywatnym. Julka zdradziła, że w wielu momentach swojego życia czuje się samotna, a przez karierę straciła przyjaciół.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Michele Morrone z "365 dni" mają romans?! Aktorka komentuje

Julia Wieniawa o samotności i przyjaźni. Co straciła przez sukces?

Julia Wieniawa jak na tak młody wiek osiągnęła już naprawdę wiele. Teraz życie zawodowe łączy z treningami do "Tańca z gwiazdami", wystąpi bowiem w najnowszej edycji show.

Aktorka znalazła jednak chwilę, żeby udzielić wywiadu i wziąć udział w sesji okładkowej dla czasopisma "Glamour". W rozmowie przyznała, że przez swoją karierę straciła wielu przyjaciół.

Kilku moich znajomych nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję "od do", nie mam wolnych weekendów i wieczorów - powiedziała Julka.

Wieniawa zdradziła także, że teraz postanowiła skupić się na sobie. Po dwóch poważnych relacjach z Antkiem Królikowskim, a następnie z Baronem, które nie przetrwały, już od dłuższego czasu jest singielką. Przyznała jednak, że nie zamyka się na nowe znajomości i często brakuje jej tego typu bliskości z drugim człowiekiem.

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy - dodała Julka. 

Trzeba przyznać, że kariera w tak młodym wieku może być uciążliwa. Zwłaszcza, gdy ktoś osiąga tyle sukcesów, co Julia.

Zobacz także: Julia Wieniawa ostro skrytykowana w sieci. Poszło o kontrowersyjny filmik!

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów