Julia Wieniawa pokazała seksowne zdjęcie. Fani: "Idealna"

Zuzanna Morska 22.08.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Młoda aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z najnowszej sesji do magazynu "Viva!". Fani są zachwyceni!

Już jesienią Julię Wieniawę będziemy mogli oglądać w najnowszym serialu telewizji Polsat pt. "Zawsze warto". Młodej aktorce w produkcji towarzyszą Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska.

Utalentowane kobiety wzięły udział w sesji okładkowej do najnowszej wydania magazynu "Viva!". I właśnie jedno ze zdjęć znalazło się na instagramowym profilu Julki. Fani nie mogą się na tę fotkę napatrzyć!

Julia Wieniawa na seksownym zdjęciu

Julka zamieściła w sieci zdjęcie z jednego ze swoich ostatnich projektów. 20-latka została gwiazdą najnowszego serialu Polsatu. Występuje w nim u boku Rosati i Zielińskiej. Między paniami nawiązała się nić porozumienia, która przerodziła się w przyjaźń. Wszystkie wzięły też udział w sesji do najnowszego wydania "Vivy!".

Wieniawa pochwaliła się jednym ze zdjęć, na którym pozuje solo. Ma na sobie połyskującą, niezwykle seksowną różowo-fioletową suknię, która eksponuje jej kobiece wdzięki.

Pod fotką Julki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów.

Idealna.

Cudowna.

Piękna pani w pięknej sukience.

A jak wam się podoba aktorka na tym zdjęciu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów