"Oryginalny" strój Wieniawy na imprezie. Fani: "Co ty żeś znów na siebie założyła?!"

Hanna Skowron 14.05.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Gwiazda już niebawem zadebiutuje w Teatrze Telewizji. Wzięła też udział w pokazie prasowym spektaklu, na który wybrała odważną stylizację. Nie wszystkim przypadła ona do gustu.

Julia Wieniawa ma na koncie kolejny sukces. Młodziutka aktorka gra w serialu, ma za sobą role w filmach pełnometrażowych i nagrała też kilka piosenek. Okazuje się, że już niebawem zobaczymy ją w spektaklu Teatru Telewizji!

Gwiazda pojawiła się ostatnio na pokazie prasowym spektaklu "Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy" w reżyserii Marka Bukowskiego i Macieja Dancewicza. Wybrała na tę okazję odważną stylizację...

Julia Wieniawa na pokazie prasowym Teatru Telewizji

Julia wybrała się na pokaz prasowym spektaklu, który już niebawem będzie można obejrzeć w Teatrze Telewizji. 20-letnia aktorka zagra tutaj m.in. u boku Wojciecha Mecwaldowskiego, o którego względy będzie walczyć.

Gwiazda na pokaz wybrała szary, kraciasty garnitur marki Zaquad. Do oversize'owej marynarki dobrała luksusowe szpilki Yves Saint Laurent i torebkę Dior.

Wieniawa pochwaliła się zdjęciami z pokazu na swoim instagramowym profilu. I choć większość fanów jest zachwycona jej modowymi wyborami, tym razem nie do końca spodobał się im jej strój. Jak go skomentowali?

Okropna...

Ooo nieee, strasznie..

Znów stara maleńka

A jak wam się podoba w takim wydaniu?

Niektóre gwiazdy prowadzą konto na Instagramie po to, żeby móc obcować ze swoimi fanami. Inne z kolei też świetnie na tym zarabiają. Poznajcie gwiazdy, które najlepiej zarabiają na Instagramie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów