Julia Wieniawa na okładce magazynu "JOY". "Nie miałam nawet grama makijażu"

Julia Wieniawa na okładce "JOY"
Fotografia: Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa otwarcie przyznaje, że stawia na naturalność. Choć czasem możemy zobaczyć ją jeszcze w zjawiskowym makijażu, na co dzień stara się go nie nosić. Najnowszą okładką magazynu "JOY" potwierdziła swoje poglądy.

Julia Wieniawa apeluje do swoich obserwatorek na Instagramie, by stawiały na naturalność. Młoda gwiazda coraz częściej pokazuje się na ściankach i w mediach bez makijażu lub z bardzo delikatnym, naturalnym make-up'em. Najnowsza okładka magazynu "JOY" to kolejny krok aktorki w promocji naturalnego wyglądu.

Julia Wieniawa bez makijażu na okładce "JOY"

Julia Wieniawa podzieliła się najnowszą okładką magazynu JOY na swoim profilu na Instagramie. Podkreśliła w opisie, że do zdjęć nie miała ani grama makijażu.

Tę okładkę kieruję głównie do dziewczyn. To dla Was po raz pierwszy w życiu nie miałam nawet grama makijażu na sesji okładkowej. O kompleksach, akceptacji siebie, zdrowiu i planach na przyszłość przeczytacie w najnowszym "JOY" - napisała gwiazda.

Aktorka opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "JOY" między innymi o swoich kompleksach. Przyznaje, że jeszcze dwa lata temu nie akceptowała siebie i robiła wszystko, by poprawić swój wygląd.

Dwa lata temu nosiłam doczepiane rzęsy. Robiłam sobie też bardzo długie, żelowe paznokcie. Wydawało mi się, że nie ma nic w tym złego, bo wszyscy takie noszą. Teraz kiedy patrzę na 19-letnią siebie – łapię się za głowę. Z daleka przecież widać, że mam pająki na oczach i aż mi wstyd za siebie. Ale miałam taki etap, nie wyprę się go. Wtedy o wiele gorzej jadłam i gorzej wyglądałam. Nie czułam się dobrze w swoim ciele, dlatego tymi  „upiększaczami” tuszowałam brak pewności siebie. Dziś wiem, że to błędne myślenie. Naturalność jest najbardziej sexy. Wielu facetów też tak uważa. I jestem o tym przekonana, bo koledzy mówili mi komplementy, kiedy występowałam akurat saute.

Zgadzacie się z Julią Wieniawą?

Zobacz także: Julia Wieniawa o mężczyznach: "Boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury"

Ile wiesz o Julii Wieniawie? Sprawdź się w quizie dla fanów aktorki!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów