Julia Wieniawa w gorącej stylizacji na Flesz Fashion Night. "Ktoś tu naśladuje Dodę..."

Zuzanna Morska 04.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: instagram.com/juliawieniawa

Gwiazda wybrała na imprezę ognistą stylizację, od której nie można było oderwać oczu. Jedna z internautek porównała ją do... Dody!

We wtorek wieczorem odbyła się jedna z najgłośniejszych imprez w polskim show-biznesie - Flesz Fashion Night. Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd w spektakularnych kreacjach.

Uwagę przyciągała przede wszystkim Julia Wieniawa, której czerwona suknia nie mogła pozostać niezauważona. Jak wypadła? Niektórzy obserwatorzy gwiazdy porównali ją do innej znanej wokalistki!

Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night

Wygląda na to, że z imprezy na imprezę Julia Wieniawa coraz bardziej nas zaskakuje. Młoda aktorka uwielbia odważne modowe wybory. Na Flesz Fashion Night zaprezentowała się w ognistej czerwonej kreacji z długim trenem. Za projekt tej sukni odpowiada polska marka MMC.

Gwiazda uzupełniła stylizację oryginalnym makijażem. Zrezygnowała z malowania oczu, ale usta podkreśliła czerwoną szminką. Jak podoba wam się w takim wydaniu?

Julka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z przygotowań do wielkiego wyjścia. Większość jej fanów jest zachwycona tym, jak wyglądała.

Pięknie.

Wow!

Obłędnie i filmowo!

Jednak znaleźli się też tacy, którzy dopatrzyli się u Julii inspiracji inną znaną gwiazdą.

Ktoś tu naśladuje Dodę... - napisała internautka.

Rzeczywiście widzicie podobieństwo między tymi dwoma gwiazdami?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów