Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu. "Rozerwałem jej całe ucho"

Julia Wieniawa miała wypadek.
Fotografia: instagram.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa była ofiarą makabrycznej pomyłki na planie serialu "Zawsze warto". W wyniku wypadku inny aktor rozerwał jej ucho.

Julia Wieniawa z pewnością wie już, jak ciężka jest praca aktora. Pomijając takie kwestie, jak choćby wielogodzinne nagrywanie zdjęć, często także w nocy, uciążliwe zaczepki fanów oraz hejterów, praca na planie niesie za sobą ryzyko wypadku. Do bardzo bolesnego zdarzenia z udziałem Julii Wieniawy doszło na planie nowego serialu telewizji Polsat "Zawsze warto".

Julia Wieniawa miała wypadek na planie

Mariusz Bonaszewski przyznaje z żalem, że podczas pracy na planie doprowadził do krzywdy Julii Wieniawy. Aktor był przekonany, że gwiazda nosi kolczyki na klipsie. Przy jednej ze scen zahaczył ręką o sporych rozmiarów kolczyk i... rozerwał jej ucho.

Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem - przyznał aktor w rozmowie z "Polsat News".

Wypadek był krwawy, jednak zdjęcia musiały być kontynuowane. Aktorka do tej pory nie skomentowała tych wydarzeń na planie. Myślicie, że ma żal do kolegi z branży?

Zobacz także: Julia Wieniawa skrytykowana za promowanie kosmetyków. "Jesteś niewiarygodna"

Jak dobrze znasz Julię Wieniawę? Sprawdź w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów