Julia Wieniawa: „Dajcie mi spokój z tymi studiami”

Adrianna Kubiak 25.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Aktorka jakiś czas temu wspominała o Akademii Teatralnej. Dziś postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i realizować projekty.

Julia Wieniawa często udziela wywiadów, a dziennikarze za każdym razem nawiązują do dalszych planów edukacyjnych aktorki. Młoda gwiazda przyznała, że ma dość rozmów na ten temat.

Zobacz także: Dawid Podsiadło boi się jeździć tramwajem. "Nigdy tego nie robił w Warszawie"

Julia Wieniawa o studiach

Julia Wieniawa w jednym z ostatnich wywiadów wspominała, że jednym z jej marzeń są studia na Akademii Teatralnej. Ze względu na brak czasu aktorka myślała też o studiach za granicą. Jaką decyzję podjęła? Gwiazda kolejny raz dała do zrozumienia, że ma dość rozmów o edukacji. Obecnie postawiła skupić się na rolach, jakie otrzymała.

Portale plotkarskie lubią pisać różne rzeczy o mnie. Ja nie poszłam na studia, ponieważ pracuję bardzo dużo na planach. A po to się idzie na studia, żeby pracować. Skoro pracuję, to nie chcę sobie tej szansy marnować- powiedziała w rozmowie z portalem „Plejada.pl”.

Nic dziwnego, że aktorka chce wykorzystać czas, w którym dostaje różne propozycje współpracy. Ponadto Julia nie planuje całkowicie rezygnować z edukacji. Jak sama przyznała, nadejdzie moment, w którym podejmie się studiowania.

Te studia kiedyś zrobię. Ja mam taki plan, ale dajcie mi spokój z tymi studiami! To naprawdę nie jest najważniejsza rzecz w życiu- mówiła.

Podczas rozmowy reporter nie dawał za wygraną. Jako przykład aktora, który naukę postawił ponad karierę i wcale nie zniknął z ekranów telewizorów, podał Macieja Musiała. Aktorka szybko odpowiedziała dziennikarzowi.

Uważam, że okres studiowania jest wartościowym czasem, który trzeba dobrze wykorzystać, dlatego nie chcę na nie iść w momencie peakującym dla mnie, bo nie mogłabym się na nich skupić w 100 procentach. Ja chcę iść na studia dla siebie, nie dla innych- stwierdziła.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z mężem!

 Ile wiesz o Julii Wieniawie?

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów