Julia Wieniawa krytykowana za wspieranie środowisk LGBT. Ostra reakcja fana

Julia Pandecka 09.10.2019
Julia Wieniawa w tęczowej sukience i blond peruce i Jessica Mercedes w tęczową flagą na Paradzie Równości
Fotografia: Grzegorz Banaszak/Reporter/East News

Julia Wieniawa od dawna popiera środowiska LGBT i chętnie wzięła udział w Paradzie Równości. Przez to jednak przyszło jej zmierzyć się z ostrymi komentarzami.

Julia Wieniawa od pewnego czasu jest zaangażowaną obrończynią środowisk LGBT. Młoda aktorka głośno udziela im wsparcia i chętnie bierze udział w Paradach Równości. Po ostatniej ze swoim udziałem musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami. Teraz pojawił się wywiad z gwiazdą, w którym przyznała, że jeszcze raz pójdzie w paradzie. Znów pojawiły się nieprzychylne komentarze, w tym jeden bardzo ostry. Gwiazda odpowiada.

Zobacz także: Wieniawa świadkiem napadu na Paradzie Równości! Jest komentarz gwiazdy

Julia Wieniawa skrytykowana za wspieranie środowisk LGBT

Popieranie przez gwiazdy mniejszości i środowisk LGBT jest bardzo ważne. To właśnie znani kształtują opinie swoich fanów.

Ostatnio Julia Wieniawa opublikowała zdjęcie okładki "Gazety Wyborczej". Znajduje się na niej właśnie aktorka, w związku z wywiadem, którego udzieliła na temat LGBT.

Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona, ale i wzruszona... Wszystkie osoby, które są nominowane obok mnie, zasługują na tę nagrodę, ponieważ głoszą ważne wartości, a ich postawa zmienia Polskę na lepsze - napisała Wieniawa na Instagramie.

W komentarzach posypały się słowa od zachwyconych fanów. Wiele osób jest dumnych z Julki.

Tak trzymać!

Brawo.

To jest piękne!

Okazuje się, że znalazły się również osoby, które postanowiły wbić szpilę aktorce. Im nie spodobało się tolerancyjne podejście Wieniawy. Jeden z komentarzy był naprawdę ostry.

Dla pedofila też będziesz tolerancyjna - zapytał oburzony internauta.

Fani Wieniawy stanęli w jej obronie. Na ten komentarz postanowiła odpowiedzieć również sama aktorka.

Co za porównanie. Fu - napisała.

My też nie potrafimy zrozumieć tego porównania.

Zobacz także: Róże Gali 2019 - znamy nominacje! Wśród wyróżnionych Cielecka i Zawierucha

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów