Julia Wieniawa skomentowała występ Antka Królikowskiego w filmie "Polityka"!

Zuzanna Morska 19.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarz zapytał aktorkę, jak ocenia występ byłego chłopaka w najnowszej produkcji Patryka Vegi. Zobaczcie, co powiedziała!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Aktorska para tworzyła związek przez 2 lata. Po tym czasie ich ścieżki się rozeszły.

Kilka miesięcy po rozstaniu Antek znalazł szczęście u boku Kasi, która nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Z kolei Julia skupia się teraz na sobie i na swojej karierze.

Nie oznacza to jednak, że byli partnerzy żywią do siebie urazę. Zobaczcie, jak się wypowiadają na swój temat.

Julia Wieniawa komentuje udział Antka Królikowskiego w "Polityce" Patryka Vegi

Wieniawę możemy oglądać teraz antenie Polsatu, gdzie niedawno premierę miał najnowszy serial z jej udziałem. Z kolei Antek zagrał niedawno w kontrowersyjnej "Polityce" Patryka Vegi.

Okazuje się, że Julka miała okazję obejrzeć produkcję reżysera z Królikowskim w jednej z ról głównych. Co sądzi na temat występu swojego byłego chłopaka w "Polityce"? Zapytał ją o to jeden z dziennikarzy.

Oglądałam "Politykę". Gruby scenariusz, muszę powiedzieć. Myślę, że było tam sporo fajnych kreacji aktorskich. Antek był świetny, jeśli o to chcesz mnie zapytać. Uważam, że naprawdę dobrze się sprawdził w tej roli. Grabowski był też bardzo dobry. Podobał mi się ten film, choć było dużo takich scen szokujących - powiedziała.

A wy oglądaliście nowe dzieło Patryka Vegi? Jak wam się podobało?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.      

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów