Julia Wieniawa jest w ciąży?! Gwiazda w końcu odpowiedziała internautom

Julia Wieniawa w lateksowej sukience na premierze Moschino dla H&M
Fotografia: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Julia Wieniawa od pewnego czasu jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. To łączy się niestety z różnymi spekulacjami na temat młodej aktorki.

Niedawno Olga Kalicka wprawiła wszystkich w osłupienie informując, że jest w ciąży. Aktorzy młodego pokolenia dorośli, choć my pamiętamy ich jeszcze jako dzieci. Nic więc dziwnego, że internauci zastanawiają się również, czy Julia Wieniawa także nie zaskoczy tego typu informacją. Zwłaszcza, że ostatnie zdjęcie wywołało ogromne spekulacje na ten temat! Fani aktorki byli niemal przekonani, że Julia Wieniawa jest w ciąży.

Wieniawa odpowiada na pytania o ciążę

Julia Wieniawa, choć szerszej publiczności znana jest przede wszystkim ze swojego występu w serialu "Rodzinka.pl", zajmuje się również karierą muzyczną. Ostatnio dużo czasu spędza na planie teledysku do swojego nowego singla pt.: "Nie muszę", z którego publikuje dużo zdjęć na Instagramie. Jedno z nich okazało się być bardzo niefortunne i wywołało niemałe zamieszanie. Internauci zaczęli zadawać aktorce niewygodne pytania.

Julia, jesteś w ciąży?

Jak na początku ciąży.

Julia w ciąży?

Okazuje się jednak, że wszystkiemu winne są cekiny... Ten ból znają wszystkie panie, które chcą wyglądać olśniewająco w tego typu kreacji! Jedna internautka okazała się najbardziej spostrzegawcza.

Kurczę... Ale cekiny dodają kilogramów.

Julia Wieniawa postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz, jednocześnie odnosząc się do plotek rozsiewanych przez pozostałych internautów. 

To prawda, hahaha. 

Jak widać to nie ciąża, tylko złośliwy kostium, w którym i tak Julia wygląda bardzo dobrze! O tym, że gwiazda nie jest w ciąży, świadczyć mogą również zdjęcia z premiery kolekcji Moschino dla H&M, podczas której Julia pokazała się w lateksowej sukience. Po brzuszku ciążowym ani śladu.

Zobacz także: Julia Wieniawa w lateksowej kreacji na imprezie. Nigdy nie pokazała tak dużo! 

Julia Wieniawa na premierze kolekcji Moschino dla H&M
Fotografia: Mariusz Grzelak/Reporter/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Kochamy polskie seriale i uwielbiamy występujących w nich bohaterów. Wiecie, ile wasze ulubione gwiazdy zarabiają za jeden dzień zdjęciowy? Będziecie w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów