Wieniawa przyznała się do swojej słabości: "Jestem uzależniona od czytania na swój temat"

Hanna Skowron 28.05.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram.com/juliawieniawa

Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o trudnych chwilach.

Julia Wieniawa w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o swojej największej słabości. Okazuje się, że bardzo dotyka ją hejt w sieci, jednak mimo to wciąż czyta artykuły na swój temat. Twierdzi, że jest od tego uzależniona.

Julia Wieniawa o swoim uzależnieniu

Julia Wieniawa w ekspresowym czasie zdobyła ogromną popularność. Gra w serialu Rodzinka.pl, nagrywa płytę, podpisuje kontrakty reklamowe i niebawem po raz kolejny zobaczymy ją na wielkim ekranie. Choć sława przynosi jej wiele korzyści, to jednak pod niektórymi względami bardzo jej przeszkadza.

W rozmowie z portalem Plejada.pl Julia zdradziła, co czuje, czytając hejterskie komentarze na swój temat i opowiedziała o swoim uzależnieniu. Wyznała też, że rzadko otwiera się w wywiadach, bo obawia się, że zostanie źle odebrana.

Czasem myślę, żeby dać wywiad bardzo szczery o tym, co mnie nurtuje, że hejt mnie bardzo dotyka. Nie udaję, że go nie czytam, bo czytam. Ostatnio nawet powiedziałam o tym w wywiadzie. Jestem trochę uzależniona od sprawdzania artykułów na swój temat, ale dam taki wywiad i co? (...) Z drugiej strony jakiś portal napisze zaraz, że Wieniawa się żali - powiedziała Wieniawa.

Jak widać, jej życie wcale nie jest usłane jest różami...

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?
Rozwiąż quiz

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?

Adam Mickiewicz, a może Zenek Martyniuk? Kto to napisał?

1. Kto jest autorem tych słów: "...przestań martwić się, wszak po burzy zawsze słońce lśni"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów