Weronika Rosati i Julia Wieniawa na wspólnym treningu. Ich zdjęcie zachwyciło internautów

Łucja Siennicka 23.10.2019
Weronika Rosati i Julia Wieniawa
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa i Weronika Rosati bardzo się polubiły na planie serialu "Zawsze warto". Celebrytyki chodzą nawet na wspólne treningi, czym pochwaliły się na Instagramie.

Julia Wieniawa i Weronika Rosati opowiadają w mediach o łączącej je sympatii. Aktorki chętnie spędzają czas nawet po pracy. Niedawno pojawiła się informacja, że mama Julki została menadżerką Rosati. Teraz okazuje się, że gwiazdy chodzą wspólnie na siłownię, czym Weronika postanowiła się pochwalić na Instagramie.

Julia Wieniawa i Weronika Rosati chodzą razem na siłownię 

Julia Wieniawa ciężko pracuje na to, żeby móc się pochwalić nienaganną sylwetką. Gwiazda korzysta z caterningu dietetycznego, do tego regularnie ćwiczy. Wszystko wskazuje na to, że dołączyła do niej Weronika Rosati.

Aktorka pochwaliła się tym, że wybrała się na trening z Julką. Do tego zapewniła internautów, że czuje się świetnie. Na fotografii celebrytki leżą na macie po zakończonym treningu. 

Tu na zdjęciu, my już ledwo żywe, robimy dobrą minę do złej gry i resztkami sił się rozciągamy - napisała.

W komentarzach można przeczytać wiele pochwał dotyczących figury obu aktorek. Co więcej, internautki zapewniały, że dziewczyny zmotywowały je do ćwiczeń.

Podziwiam, mimo ciągłej pracy i obowiązków, dajecie radę znaleźć czas na trening. Fajnie, że to pokazujecie. Ja się czuję mega zmotywowana do dbania o siebie i ćwiczeń - piszą.

Weźmiecie z nich przykład?

Zobacz także: Weronika Rosati udostępniła wyrok sądu i wiadomości do Śmigielskiego

Lubisz Julię Wieniawę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów