Julia Wieniawa spotyka się z 36-letnim raperem?! Jest komentarz gwiazdy

Julia Pandecka 20.12.2019
Julia Wieniawa w złotej bluzce i z kucykiem
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

Julia Wieniawa spotyka się ze znanym raperem?! Taka informacja ostatnio obiegła media. Teraz młoda aktorka postanowiła ją skomentować w bardzo ostrych słowach.

Julia Wieniawa, odkąd jest znana, miała już dwóch niezwykle popularnych partnerów. Rok temu ona i Antek Królikowski rozstali się. Niedługo potem młoda aktorka złączyła się na krótko z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, gitarzystą zespołu Afromental. Ostatnio natomiast w mediach pojawiła się informacja, że Julia Wieniawa spotyka się ze znanym raperem. Czy ona i Ten Typ Mes to nowa para polskiego show-biznesu? My już wiemy! Zobaczcie, co Julia powiedziała na ten temat.

Zobacz także: Julia Wieniawa w kusym bikini pije wodę z kokosa. Fani: "Powalająca"

Julia Wieniawa i Ten Typ Mes są parą?! Aktorka komentuje

Portal Pudelek.pl donosił ostatnio, jakoby Julia Wieniawa i Piotr Szmidt, znany jako Ten Typ Mes, mieli być parą. Według informacji podanych przez "Pudelka" aktorka i 36-letni raper mieli poznać się podczas kręcenie teledysku.

Julia Wieniawa teraz postanowiła zdementować te informacje w bardzo mocnych słowach.

Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat. Nie jestem w stanie tylko zrozumieć, z jakiego powodu. Przykro mi, że media próbują kreować mnie na famme fatale. To krzywdząc - skomentowała Wieniawa w rozmowie z "Plotkiem".

Myślicie, że niedługo Julka odnajdzie swoją drugą połówkę?

Zobacz także: Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, ile może zarobić za odcinek!

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów