Julia Wieniawa i Michele Morrone z "365 dni" mają romans?! Aktorka komentuje

Julia Pandecka 31.01.2020
Julia Wieniawa w szarym garniturze i białą torebką oraz z niskim kucykiem na głowie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa to młoda aktorka, z którą media łączą różnych mężczyzn. Teraz przyszedł czas na gwiazdora "365 dni", Michele'a Morrone. Co na to Julka?

Julia Wieniawa od pewnego czasu pozostaje singielką. Wydawać by się mogło, że młoda aktorka nie może się opędzić od wielbicieli, ona jednak ostatnio sama przyznała, że na razie z nikim się nie spotyka. Najnowsze doniesienia zaskoczyły jednak jej fanów! Portal Plotek.pl podał informację, jakoby Julia Wieniawa i Michele Morrone mieli mieć romans! Włoch to gwiazdor filmu "365 dni", który już niedługo pojawi się w kinach! Głos w sprawie zabrała sama Wieniawa, która skomentowała całą sytuację.

Zobacz także: Julia Wieniawa w koronkowej bieliźnie. Tak Patryk Vega promuje film "Small World"

Julia Wieniawa i Michele Morrone z "365 dni" mają romans?! Komentarz aktorki

Jako pierwszy informacje o rzekomym romansie Wieniawy i Morrone podał portal Plotek.pl.

Według doniesień informatora "Plotka", Morrone miał oszaleć na punkcie Wieniawy.

Jest zachwycony jej temperamentem, żywiołowością i oczywiście urodą. Odkąd jest w Polsce, żeby promować film, kręci się wokół niego wiele kobiet, ale żadna nie zakręciła mu w głowie tak jak Julia. Obsypuje ją komplementami, proponuje randki i robi wszystko, żeby dała mu szansę - miała powiedzieć portalowi osoba z otoczenia aktora.

"Plotek" przytoczył także wypowiedź koleżanki Wieniawy, która miała potwierdzić powyższe doniesienia.

Julka umówiła się z Michelem kilka razy z ciekawości, kto by tego nie zrobił! Imponuje jej jego upór i szarmanckość, których brakowało ostatnio jej adoratorom. Zdaje sobie jednak sprawę z jego łatki playboya, ma też w tym roku kilka dużych premier filmowych i skupia się przede wszystkim na pracy. Michele jednak nie odpuszcza, więc kto wie, jak to się potoczy - miało powiedzieć źródło.

Teraz głos w sprawie zabrała sama aktorka. Julia Wieniawa w rozmowie z WP stwierdziła, że wszystkie te doniesienia nie są prawdziwe.

Stanowczo zaprzeczam tym informacjom. Przykro mi, że ktoś z produkcji próbuje promować swój film moim kosztem - powiedziała Julia dla WP.

Julia Wieniawa to młoda aktorka, którą media ostatnio łączą z wieloma potencjalnymi chłopakami. Ona sama jednak dementuje te plotki.

Zobacz także: Julia Wieniawa spotyka się z 36-letnim raperem?! Jest komentarz gwiazdy

Uwielbiasz Julię Wieniawę? Oglądasz każdy film i serial, w którym gra ta aktorka? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie musisz wziąć udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów