Blanka Lipińska o rzekomym romansie Wieniawy i Morrone'a: "Jak mogli mi nie powiedzieć?!"

Julia Pandecka 07.02.2020
Blanka Lipińska w odważnej kreacji i Michele Morrone w czarnej marynarce na VIVA Photo Awards
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

W minionym tygodniu media obiegła informacja o rzekomym romansie Julii Wieniawy i Michele'a Morrone'a. Blanka Lipińska postanowiła to skomentować!

Na ekrany kin wchodzi film "365 dni", który powstał na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Autorka miała swój udział w doborze aktorów do produkcji. I tak główne role w filmie zagrali: Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Włoch, który w produkcji wciela się w przystojnego Massimo, jest prawdziwą atrakcją dla polskich widzów. Trudno się dziwić zatem, że media połączyły jego nazwisko z najgorętszym ostatnio nazwiskiem w polskim show-biznesie, jakim jest Julia Wieniawa.

Zobacz także: To ona zagra główną rolę w filmie "365 dni"! Kim jest Anna Maria Sieklucka?

Julia Wieniawa i Michelle Morone mają romans?! Blanka Lipińska komentuje

W minionym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o rzekomym romansie Julii Wieniawy i Michele'a Morrone'a. Wielu uważa, że byłaby z nich piękna para!

6 lutego odbyła się oficjalna premiera "365 dni" z udziałem gwiazd. Portal Plotek.pl zapytał Blankę Lipińską, która ma dobre relacje z Morrone, właśnie o plotki na temat jego relacji z Wieniawą.

Powiedziała mi o tym menedżerka, która dla odmiany dowiedziała się ze stron plotkarskich, że oni mają romans. I ona mówi: "czy ty coś na ten temat wiesz?". Ja mówię: "jak mogli mi nie powiedzieć?! Mi? Matce w ogóle tego całego projektu?". Ale nie, z tego, co mi wiadomo, niestety nie ma, o czym pisać. Ani o czym mówić. A główni zainteresowani chyba nic nie wiedzą na ten temat - powiedziała Blanka. 

Również sama Julia Wieniawa od razu postanowiła zdementować te pogłoski.

Stanowczo zaprzeczam tym informacjom. Przykro mi, że ktoś z produkcji próbuje promować swój film moim kosztem - powiedziała wówczas aktorka w rozmowie z WP.

Okazuje się zatem, że fani Julki i Michele'a muszą obejść się smakiem, bo raczej, jak widać, z tej dwójki pary nie będzie.

Zobacz także: Już są pierwsze zdjęcia z filmu "365 dni"! Zrobiło się gorąco

Premiera "365 dni" przyciągnęła wiele gwiazd, nie tylko aktorów, którzy wystąpili w produkcji. Zobaczcie stylizacje! Blanka Lipińska na czerwonym dywanie pozowała z rodzicami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów