Julia Wieniawa i Michał Szpak wystąpią na jednej scenie. Zadebiutują w zupełnie nowej roli!

Sylwia Bagińska 29.04.2019
Julia Wieniawa na festiwalu
Fotografia: EastNews/Beata Zawrze

Julia Wieniawa i Michał Szpak będą razem pracować. Ten duet sprawdzi swoje siły w zupełnie nowej roli!

Młodzi artyści wystąpią razem na jednej scenie! Ich nowa rola będzie dla nich nie lada wyzwaniem. Jak podaje „Flesz”, aktorkę i piosenkarza będziemy mogli zobaczyć w nowej roli już pod koniec maja. Czy będą razem śpiewać? Otóż nie do końca…

Julia Wieniawa i Michał Szpak na jednej scenie

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć te dwie gwiazdy w zupełnie nowej roli. Jakiej?! Wieniawa i Szpak poprowadzą Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

Michała Szpaka zobaczymy w duecie z Krzysztofem Ibiszem w pierwszym dniu festiwalu, czyli 24 maja. Natomiast Julia Wieniawa wystąpi razem z Maciejem Rockiem podczas sobotnich koncertów, 25 maja.

Jak donosi „Flesz”, wybór prowadzącej należał do samej dyrektor programowej stacji, Niny Terentiew.

Scenariusz naszego Festiwalu układa publiczność. Przedstawiamy artystów, których najchętniej słuchają nasi widzowie i których płyty pokryły się w tym roku platyną. A Julia Wieniawa jest dziewczyną, która interesuje i elektryzuje młodych ludzi. Ponad milion followersów codziennie chce wiedzieć, gdzie bywa, co je, co ma na sobie, czego słucha i z kim się spotyka. Ja zaś jestem zafascynowana jej aktorstwem w naszym nowym serialu „Zawsze warto”, który pokażemy już jesienią. Gra tam jedną z głównych ról w sposób prawdziwy, przejmujący i nie pozostawiający wątpliwości, że wybrała dobry zawód. Sama jestem ciekawa, jak zadebiutuje w roli prowadzącej Festiwal. –„Fleszowi” powiedziała Nina Ternetiew.

Możliwe, że młoda aktorka nad morze przyjedzie ze swoim nowym chłopakiem, Aleksandrem Baronem. Młodzi artyści spotykają się od pewnego czasu i przestali już ukrywać swój związek.

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała uroczą siostrę. Są do siebie podobne?

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów